Změnili jsme více než 10 tisíc z vás

Pohlaví

Filtrování

předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Můj životní styl se změnil, začala jsem pravidelně jíst, byla jsem plná energie a měla jsem radost, že tolik jím a přitom hubnu. Do svatby jsem shodila 12kg (cca za 2 měsíce). V pase mi ubylo 14 cm a přes boky 10 cm.

po porodu
předtím
předtím
-14 Kg
potom
potom

S váhou jsem nikdy problémy neměla. Ale když se mi narodilo mé štěstí Kristýnka, zůstala mi poporodní kila. Sestavený jídelníček mě na míru mi zcela vyhovuje a hlavně nemám hlad a chuť na sladké. Za 4 měsíce jsem zhubla 13 kg.

Věra Filipová (49 let)

v menopauze
předtím
předtím
-22 Kg
potom
potom

Obdržela jsem jídelníček, který byl jen pro mě. Nejvíce jsem kvitovala, že jsem nemusela nic vážit ani složitě počítat a již na první kontrole byl váhový úbytek z tuků. Dostala jsem rady co dělat s překyseleným organismem a s bolestmi kloubů.

Josef Bukač (35 let)

předtím
předtím
-11 Kg
potom
potom

Už po 14 dnech byl vidět patrný úbytek, který se po 3 měsících, zastavil na váze 81 kg, s tím, že ještě není konečný. Za tu dobu jsem se naučil správně jíst, hlavně co a kdy a dál to šlo už téměř samo.

Dana Uhrová (62 let)

v menopauze
únava
předtím
předtím
-5 Kg
potom
potom

Už po 2 měsících jsem zhubla 5 kg, svalová hmota mi nabývá, tuky pomalu mizí. Jsem opravdu nadšená ze svých výsledků a cítím se podstatně lépe. Mé předevzetí, že zhubnu 10 kg, se určitě za pár měsíců vyplní. A to díky odborníkům Světa zdraví.