Kateřina Kubánková

podváha
předtím
předtím
6 Kg
potom
potom

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. Není o tom, jak jsem zhubla, ale o tom, jak jsem přibrala a stala se lepším a zdravějším člověkem. Neříkala bych tomu anorexie, to vůbec ne, ale zhubla jsem celkem dost a vlastně úplně bezdůvodně.

Nikdy jsem nebyla tlustá a ani jsem si nikdy tak nepřipadala. Léto 2015 bylo pro mě asi tím nejhorším létem v mém životě.

Vyčítám si, jak jsem ublížila své rodině tím, že jsem nejedla a oni se na to všechno museli dívat. Zhubla jsem z 49 kg na mou nejnižší váhu a to na 39 kg při 165 cm. Doteď nechápu, jak se to vlastně všechno stalo. Bylo to všechno strašně rychlé a než jsem si to stihla uvědomit, byla jsem na pokraji toho, že skončím v nemocnici.

Jednoho dne jsem projížděla internet a narazila jsem na Svět zdraví. Chtěla jsem se svou váhou a zdravím něco udělat, a tak jsme tam s rodiči zavolali a objednali se na konzultaci. Byla nám přidělena paní Šárka Hajská, která se specializuje na dětskou výživu.

Docházela jsem k ní 6 měsíců a s její pomocí se mi podařilo přibrat 4 kg.

Teď jsem neuvěřitelně vděčná za to, že jsem se rozhodla Svět zdraví navštívit. Cítím se lépe jak po fyzické, tak i po psychické stránce. I když do Světa zdraví již nedocházím, mám v plánu svou váhu ještě zvýšit a cítit se ještě lépe. Chci být spokojená ve svém těle a netrápit se kvůli jídlu. Pokud toto čte nějaká slečna, která právě teď má stejné problémy jako jsem měla já, tak třeba i tento článek ji pomůže a uvědomí si to, co jsem si naštěstí včas uvědomila já. Že být nejhubenější není výhra.

Chtěla bych strašně moc poděkovat paní Šárce Hajské, která mi pomohla se z toho všeho dostat. Poradila mi, které potraviny jsou pro mě dobré a co bych měla jíst, abych dosáhla těch nejlepších výsledků. Stačilo se tím jenom řídit a šlo to. Všechno jde, když se chce. Nemohla jsem si přát lepší specialistku :-)

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!