Jaroslav Jirásek

vysoký tlak
vysoký cholesterol
bolest kloubů
bolest zad
předtím
předtím
-23 Kg
potom
potom

Na jaře 2016 mi mou váhu 125 kg důrazně připomněl jeden lékař na pohotovosti v Ústí nad Labem. Tam jsem přišel s bolestmi břicha, pravděpodobně z podrážděného žlučníku. To mě „nakoplo“ k tomu, abych začal přemýšlet, co s tím. Protože mě trápily také bolesti bolesti kolenních kloubů, kyčlí a zad. Bral jsem prášky na tlak, měl jsem zvýšený cholesterol... Zkrátka jsem na tom se zdravím nebyl vůbec dobře. 

Nebylo na co čekat. Objednal jsem se bez přemýšlení

Při surfování na internetu jsem jako na zavolanou narazil na akci Světa zdraví v Ústí nad Labem. Bez dlouhého přemýšlení jsem se tam objednal. Podstoupil jsem základní diagnostiku a s výživovou specialistkou jsem se dohodl na ročním programu s cílem zhubnout 20-25 kg.

Změna životosprávy a zvýšená tělesná aktivita udělaly své

Už po 2 měsících se k mému překvapení dostavily výsledky, se kterými jsem byl spokojen. To mě utvrdilo v tom, abych pokračoval a vytrval. Změna životosprávy podle receptů Světa zdraví a zlepšená tělesná aktivita mě dovedly k tomu, že po 12 měsících jsem o 23 kg lehčí. Srovnal se mi krevní tlak a ustaly bolesti kloubů. Jsem vděčný za rady a odborné vedení výživové specialistky Ing. Lucie Zemanové.

V nastaveném režimu hodlám setrvat. A se zakoupením klubové karty i nadále pokračovat v občasných kontrolách ve Světě zdraví v Ústí nad Labem.

 A všem, kteří chcete zhubnout, doporučuji: bez váhání navštivte Svět zdraví. Stojí to za to!

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!