Jana Večerková

Jana Večerková (47 let)

v menopauze
vysoký cholesterol
předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

V mládí jsem byla aktivní sportovkyně. Později jsem se snažila občas si zacvičit, ale díky moji práci a dětem na tyto aktivity zůstávalo čím dál méně času.

Kila se začala sbírat a já v posledních 2 letech začala vážně uvažovat jak stoupající čísla na váze zastavit. V lednu letošního roku jsem se rozhodla chodit do ženské posilovny a velice mě to i bavilo. Bohužel koncem března mi našli na oku šedý zákal a já jsem šla na operaci.

Druhá a to mnohem vážnější operace téhož oka mě čekala v červnu. Po rekonvalescenci mi oční doktor sdělil, že mám minimálně na rok omezení jakéhokoliv pohybu a zvedání těžších břemen. Bylo mi jasné, že sport a další pohybové aktivity pro mě již nejsou možné.

Musela jsem tedy najít jinou cestu, abych dostala svá kila pod kontrolu a tak jsem si našla v Havířově Svět zdraví. První dojem z přijetí v nutričním centru byl velice příjemný. Paní Mgr. Marcela Kolínková mě velice příjemně a s úsměvem přivítala. Vítala mě tak při každé návštěvě. Sestavila mi program redukce váhy, vhodné a nevhodné potraviny pro moje tělo a jídelníček.

Naučila jsem se správným stravovacím návykům, kila šla dolů a celkově jsem se cítila mnohem lépe.

Za 3 měsíce jsem zhubla o 7 kg, upravily se mi hodnoty v těle, přestala mě pálit žáha, upravil se cholesterol.

Vše ještě nekončí a já budu pokračovat v programu dále. 

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!