Michaela Šidáková

vysoký cholesterol
předtím
předtím
-22 Kg
potom
potom

V únoru 2014 mně kamarádka povídala o zkušenosti své známé se SVĚTEM ZDRAVÍ a já jsem se objednala na konzultaci. Přivítala mě milá konzultantka Iva Dryáková a začaly jsme si povídat. A bylo rozhodnuto. Chci a potřebuji změnit svůj  životní styl.

Po konzultaci jsme se domluvily, že naším cílem je -15 kg a že bude dobré, když budu chodit minimálně půl roku. Říkala jsem si, že by bylo super, shodit tolik kilogramů.

Dostala jsem jídelníček, velice cenné rady a začalo to. Naučila jsem se vařit i z potravin, které jsem do té doby neznala a jíst tak, abych se cítila mnohem lépe. Najednou jsem zjistila, že jídla, které jsem jedla dřív a která nebyla zrovna příklad zdravého jídelníčku, mně vůbec nechybí. Do svého života jsem přidala i více pohybu a zjistila jsem, jak se najednou cítím úplně jinak,  mám spoustu energie a vše zvládám mnohem lépe a snadněji.

Po šesti měsících mám téměř o 20 kg méně, zlepšil se mi cholesterol a musela jsem vyměnit kompletně svůj šatník.

Velké díky patří především paní Ivě, která mně svým výborným přístupem pomohla k tomu, že se cítím výborně. I  moje okolí si toho všimlo a chválí mě. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla navštívit SVĚT ZDRAVÍ, který mně pomohl změnit přístup k jídlu a pohybu.

Pokud i vy jste došli ke zjištění, že byste měli změnit svůj životní styl a přemýšlíte, jak na to, nebojte se a obraťte se na SVĚT ZDRAVÍ, kde Vás mile přivítají, ale hlavně poradí a podpoří ve Vaší snaze.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!