Eva Větrovská

Eva Větrovská (49 let)

vysoký tlak
v menopauze
vysoký cholesterol
cukrovka
předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Bylo nebylo, je tomu rok, co jedna normální, obyčejná, plnoštíhlá žena navštívila Světa zdraví.

Při první návštěvě vyslechla svůj ortel: váha 78,7 kg a o tuku ani nemluvě. Ve 48 letech se její tělo cítilo na 62 let. Po zdravotní stránce to také nebylo dobré. Vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak a hlavně cukrovka 2. typu, kvůli které musela navštěvovat dia poradnu v Praze. Pokaždé, když z ní odcházela, se přesvědčovala, že přece zvládne zhubnout. Pak ale přišel rozhodující okamžik. V dia poradně zaznělo: místo prášků insulin!

Teď už vše musela vzít do rukou paní specialistka Simona ze Světa zdraví. Na základě metabolického testu jí sestavila osobní výživový plán s doporučenými a nedoporučenými potravinami. Velkou důvěru k tomu neměla, nevěřila, že by to mohlo fungovat. Nebudete tomu věřit, ale po měsíci byla váha o 2 kg tuku nižší! Začala věřit, že to půjde. Po třech mesících šla na kontrolu do dia poradny, která pro ni byla hodně důležitá. Nejdřív odběr krve, a pak rozhovor s paní doktorkou. Dopadlo to na jedničku. Ze čtyř prášků zůstal jeden na cukr a jeden na cholesterol. To pro ni bylo něco úžasného a hlavně důkaz, že hubnutí funguje.

Z pohádky, o které si člověk myslí, že je jen pohádkou, se stala opravdu skutečnost. 

Nyní váží o 15 kg méně, ubrala 17 cm v pase a 17 cm přes boky. Tělo se cítí na 38 let! 

Není to bezva? Samozřejmě, celý příběh je o mé maličkosti a chtěla bych tímto moc poděkovat celému kolektivu Světa zdraví. Především paní Simoně za trpělivost a opravdu vřelý a profesionální přístup.

Pokud bude někdo číst tyto řádky a nevěří, že to jde, ať to zkusí. Já také nevěřila, ale zdraví mě donutilo do toho jít a vyšlo to. Všem držím palce a přeji hodně štěstí a trpělivosti.

 

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!