Robert Beck

Robert Beck (35 let)

bolest kloubů
únava
bolest zad
předtím
předtím
-28 Kg
potom
potom

Váhově jsem patřil mezi průměrně stavěné muže. Během deseti let jsem ale postupně nabíral kila, aniž bych si uvědomoval jak moc. Jelikož nabírání na váze bylo postupně vzrůstající, tak mě nijak neomezovalo v běžném životě. Teprve až poslední rok jsem si začal uvědomovat, že se stupňují moje zdravotní obtíže v podobě bolesti kloubů, zad, celkové únavy a v neposlední řadě i omezený pohyb při běžné potřebě jako je např. zavazování si obuvi.

Byl jsem si vědom, že mé stravovací návyky nejsou pomalu žádné a to včetně pitného režimu. Co se týče mého rodinného okolí a přátel, tak jsem nezaznamenal žádné negativní reakce na mou postupně se měnící postavu. Ale i tak jsem si čím dál častěji uvědomoval, že je nejvyšší čas pro změnu, ale stále jsem to oddaloval.

První krok ke změně mého životního stylu učinila moje žena na základě vyplnění Vašeho dotazníku a jeho odeslání. Zbytek byl již jen a jen na mě. Po první návštěvě u Vás jsem byl přesvědčen, že to nebude snadné, ale jelikož jsem neměl co ztratit, kromě nabraných kil, rozhodl jsem se alespoň to zkusit. Radikálně jsem dle Vašich rad změnil životosprávu i pitný režim, přidal více pohybu a úspěch se začal postupně dostavovat v podobě úbytku tukových zásob, zvýšení svalové hmoty a vitality.

Během čtyř měsíců, kdy jsem striktně dodržoval Vaše doporučené rady jsem shodil cca 30kg a nyní si udržuji váhu, která mi naprosto vyhovuje.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!