Karel Vokoun

Karel Vokoun (48 let)

vysoký tlak
vysoký cholesterol
únava
předtím
předtím
-26 Kg
potom
potom

Většina z nás si neuvědomuje, že v životě přichází o mnoho zážitků a aktivit, které nemůže zvládnout díky své nadváze a následně i zdravotním problémům. Byl to i případ můj a mé ženy. Léta běží, kila přibývají (i zdravotní komplikace, vyšší cholesterol a tlak).

Po vánočních svátcích, které jsme strávili standardně pojídáním cukroví, tučných jídel a přibráním dalších kil, nastal čas na změnu, abychom nestrávili další léta života pojídáním prášků a návštěvami u lékaře.

Věděli jsme, že bude lepší, když vyhledáme pomoc výživového odborníka a proto jsme nezávazně navštívili SVĚT ZDRAVÍ v Táboře (našli jsme na internetu). Ujala se nás asistentka Eva Michálková a následně specialistka Mgr. Petra Jircová, která nám v příjemném hovoru vysvětlila o čem zdravý životní styl je. Není to o dietách (taky jsme je vyzkoušeli), ale o množství a kvalitě potravin, které zkonzumujete a o aktivním pohybu. Součástí pohovoru je také měření složení těla a vážení. Když člověk zjistí, kolik nastřádal ve svém těle za život tuku, nestačí se divit.

To byl poslední impuls se sebou začít něco dělat a domluvili jsme se na spolupráci. Není to „zadarmo na pojišťovnu“, ale investice do svého zdraví a prodloužení kvalitního života o pár let, se určitě vyplatí.

Dnes, po pěti měsících, jsou výsledky velmi citelné a viditelné a díky shozeným kilům máme se ženou více energie a zvládáme věci na které jsme dříve ani nepomysleli. A u mně také již žádné prášky na tlak a cholesterol.

Je fakt, že ve dvou se to lépe táhne, ale vše je jen o hlavě.

Chtěli bychom touto cestou vřele poděkovat Evě Michálkové a hlavně Mgr. Petře Jircové. Bez jejich pomoci bychom to nezvládli.

Karel a Petra Vokounovi

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!