Adéla Králová

Adéla Králová (27 let)

vysoký cholesterol
předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Z neustálého nátlaku okolí jsem se rozhodla oslovit odborníky, kteří mi pomohou zhubnout. K tomuto kroku jsem se rozhodla i proto, že jsem byla i já sama dlouhodobě nespokojená se svou stále narůstající váhou.

Věděla jsem, že to zvládnu

Zaujala mě výživová poradna Svět zdraví, která na mě vyskočila na internetu. Využila jsem tedy výhodnou vstupní konzultaci a můj boj s hubnutím mohl začít. Už během konzultace jsem si pomyslela, že to zvládnu.

A to hlavně díky mé výživové specialistce Hance Vejvodové. Ta byla od začátku vtipná a pozitivně naladěná, což mi dodalo potřebnou motivaci. Prostě jsem měla pocit, že to spolu dokážeme.

Vysoký cholesterol mě překvapil

Počáteční nadšení trochu opadlo, když jsem se dozvěděla, jak jsem na tom zdravotně. Kromě váhy 106 kg mě nepříjemně překvapily také vysoké hodnoty cholesterolu.

Do té doby jsem si myslela, že ty se týkají jen starších lidí. Kromě toho jsem se dlouhodobě potýkala s nepříjemným ekzémem.

Hlavním problémem byla strava

Musely jsme úplně překopat můj dosavadní způsob stravování. Dosud jsem navštěvovala pouze rychlá občerstvení a byla jsem odpůrkyní vaření. Teď už přicházím na to, že vaření je vlastně zábava. A další pozitivum je i v tom, že vlastně dost ušetřím. 

Krásné hodnoty už po 4 měsících

Výsledky se dostavovaly týden co týden. Z mé původní váhy jsem se během 4 měsíců shodila 15 kg a dostala se na krásných 91 kg. Cítím se skvěle. A i přes mou prvotní skepsi jsem téměř úplně přestala navštěvovat rychlá občerstvení a začala více přemýšlet o jídlech, která si připravuji. V hubnutí stále pokračuji.

Zdravá strava udělala hodně

Díky zdravé stravě už mám hodnoty cholesterolu v normě a ekzém je na ústupu. Velkou radost mi udělalo i to, že už se vejdu do klasických konfekčních velikostí. Dříve jsem oblékala šaty velikosti 48 a dnes už mi v pohodě stačí 44. 

Za změnu vděčím svému okolí, které mě k návštěvě Světa zdraví motivovalo. A samozřejmě také výživové specialistce Hance Vejvodové a její kolegyni Mileně Šejblové. Ta mě při každě další návštěvě pečlivě převážila a hlásila krásné výsledky.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!