Jaroslava Sajdlová

v menopauze
vysoký cholesterol
bolest kloubů
cukrovka
předtím
předtím
-14 Kg
potom
potom

S nadváhou jsem se trápila dlouho, vlastně díky rodinným dispozicím celý život. Dříve to spravila "dieta" - hladovka, ale s přibývajícími léty jsem se za pomoci permanentního hladu a jo jo efektům dopracovala k hmotnosti, která mi působila zdravotní potíže, zejména zvýšenou hladinu cukru, cholesterolu a stále častěji se ozývaly bolesti kloubů a další potíže. Ve skrytu duše jsem doufala, že si s tím nějak poradím sama, ale nešlo mi to.

Zhruba před čtyřmi měsíci jsem na internetu objevila "Svět zdraví" a bez rozmyšlení jsem se objednala. Poradili mi! Moje výživová poradkyně mě vysvětlila veškeré zásady, které je nutno při hubnutí dodržovat, seznámila mě s tím, co a jak funguje a zejména kontrolovala moje snažení. Bylo-li třeba, dozvěděla jsem se, kde dělám chyby a jaké to přináší důsledky. Výsledek se dostavil. Po necelých čtyřech měsících s sebou nevláčím 14 kg, v pase mě ubylo 14 cm a moje postava je o tři konfekční čísla méně prostorově výrazná, to vše bez hladovění a týrání tělesné schránky ve fitcentru. Svoji ušetřenou energii mohu tak věnovat vnoučatům k jejich i mé veliké radosti.

Nejsem u cíle, ale výsledky, byť jen z poloviny cesty, kterou jsem si stanovila, mi přináší uspokojení, dobrý pocit a zejména zlepšení mého zdravotního stavu.

Všem, kteří se ze "Světa zdraví" podíleli na dosažení mých výše uvedených výsledků, patří dík a přání mnoha dalších úspěchů v boji s obezitou.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!