Jaroslava Šlégrová

vysoký cholesterol
předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

Zvýšený cholesterol se stává v dnešní době téměř pravidelným laboratorním nálezem. To je i můj problém. V srpnu 2014 byla hodnota mého cholesterolu 9,8 mmol/l, odmítla jsem chemické, "proticholesterolové" léky a rozhodla jsem se s tímto problémem poprat sama.

Do Světa zdraví jsem se rozhodla jít po přečtení článku „Cholesterol – zákeřný zabiják“.

Dostala jsem se ke specialistovi Marku Solničkovi. Ten mě přesvědčil, že základem úspěchu je mé osobní rozhodnutí. Pevnou vůlí, spolu s pomalou redukcí váhy a upravení stravovacích návyků, je možno dosáhnout zlepšení. Po vstupní diagnostice, kde jsem se dozvěděla důležité údaje (váha 75,4kg, vicerální tuk a množství vody v těle), jsem se rozhodla vstoupit do 3měsíčního programu.

Po sestavení osobního jídelníčku následovaly pravidelné kontroly mých pohybových aktivit a psaného osobního jídelníčku. Cením si individuálního přístupu pana Solničky se spoustou rad a receptů, pozitivní motivace a osobních zkušeností (recepty).

Po ukončení programu (s krokoměrem v kapse) se moje váha zastavila na 67,4kg. Úbytek 8kg za 3měsíce. A strašák cholesterol? V lednu 2015 ukázaly výsledky laboratorního vyšetření hodnotu o 2,8 mmol/l nižší. Cítím se fyzicky i psychicky lépe a všem mohu program doporučit.

Tímto bych chtěla panu Solničkovi vřele poděkovat a ocenit jeho individuální a profesionální přístup. S nadváhou či zdravotním problémem se nebojte obrátit na pomoc profesionálů ze „Světa zdraví". Děkuji, J. Šlégrová

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!