Petra Hasilíková

po porodu
předtím
předtím
-13 Kg
potom
potom

Moje rozhodnutí nastalo 4 měsíce po porodu druhé dcerky, kdy mi váha ukázala 85kg při výšce 166cm. Řekla jsem si DOST. Začala jsem šmejdit na internetu co a jak s jídelníčkem a tam na mě vykoukla akce - výživové poradenství/nutriční typologie. Neváhala jsem a zajistila jsem si HNED termín ve Světě zdraví.

Při první návštěvě mě přivítalo hezké prostředí, milá slečna recepční a příjemná slečna specialistka.

Domluvily jsme se na ročním programu a já se do toho s plnou vervou vložila, i když jsem ještě plně kojila. Specialistka mi upravila jídelníček s ohledem na kojení a šlo to.

Moje maximální váha před dětmi se pohybovala vždy od 73kg do max. 77kg.

Dnes, po roce ve SZ, jsem na 70kg a cítím se moc fajn.

Svět zdraví mě „nakopl“, ukázal cestu, držel nade mnou bič a motivoval mě.

Samozřejmě to nešlo bez cvičení, které jsem  zvládala a stále zvládám pouze doma, protože se dvěmi cácorkami to jinak prostě nejde. Ale i tak - denně 30minut posilování, občas cross i 60minut, když mám zajištěno hlídání…

Zdaleka nekončím, i když dnes už na sebe nejsem tolik přísná. Mým cílem je 65kg. Vím, že ideálních by bylo 60kg, ale myslím, že to už bych se „necítila“ ve své kůži. Ale, kdo ví.

Jsem ráda za rozhodnutí, které jsem před více než rokem udělala a Svět zdraví doporučuji i svým známým, kteří se zajímají, jak jsem to dokázala.

Změnila jsem způsob stravování, poznala nové potraviny, už vím, co je bílkovina a jak je ve stravě moc důležitá. Hlídám jídlo i u dětí, což bylo také jedním z mých cílů.

Myslím, že každý, kdo opravdu chce, tak to dokázat může. Chce to opravdu jen pevnou vůli, trpělivost, odhodlání. Ale výsledek stojí rozhodně za to.

Děkuji všem ve Světě zdraví ve Vyškově.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!