Markéta Nováková

po porodu
předtím
předtím
-12 Kg
potom
potom

S váhou jsem nikdy bojovat nemusela, mohla jsem jíst cokoliv a kdykoliv,  váha se držela na úrovni, pro dnešní dobu, ideální. Jenže jak už to tak bývá, přišly děti, jedno těhotenství, druhé těhotenství hned po 8 měsících a kila byla nahoře.

Půl roku po druhém porodu jsem si řekla a dost, takhle vypadat nechci. Měla jsem nadváhu a samotné mě to nešlo dát dolů. Našla jsem si pobočku Světa zdraví u nás a domluvila si schůzku.

První návštěva Světa zdraví byla velmi příjemná. Dostala jsem jídelníček na míru, bylo to o trošičku těžší, jelikož mám bezlepkovou dietu, ale velice dobře si s tím poradili. Začala jsem zdravě vařit pro celou rodinu a myslím si, že jsme se naučili úplně jiným, zdravým návykům.

Moc mě pomohly i kontroly po dvou týdnech, cítila jsem se hlídaná,  o to víc jsem se snažila.

Za tři měsíce jsem dala dolů krásných 7 kg, jedla jsem přitom mnohem více a tím se cítila i lépe.

Jíme zdravě s rodinou nadále a cítíme se lépe. Určitě to byl dobrý krok kupředu.

Pozn. specialistky: Na kontrole po 3 měsících mě p. Nováková překvapila už mezi dveřmi. Náramně jí to slušelo. Můj předpoklad, že nadále hubne, se potvrdil při následném měření – paní zhubla dalších 3,5 kg. Pravidelně – 3x týdně – cvičí, chodí běhat, jezdí na bruslích. A je to znát na její postavě i na míře její spokojenosti. Gratuluji. ;-)

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!