Ivana Backová

Ivana Backová (30 let)

dna
předtím
předtím
-11 Kg
potom
potom

V  červenci 2014 jsem zjistila, že mám problém udržet v náručí dvouměsíční dítě své kamarádky. Tak  špatně jsem na tom byla s fyzickou kondicí. Tehdy jsem si řekla, že je to se mnou špatné, jak se jednou budu schopná postarat o své vlastní dítě, udržet ho v náručí? Domnívala jsem se, že problém je v mé fyzičce. Začala jsem pravidelně 3x týdně navštěvovat fitko. Tam se mi dostalo i obecných doporučení co se týká stravy, až později jsem zjistila, že jsou opravdu velmi obecná a nejsou cílená přímo na mně.  Když po osmiměsíčním snažení jsem sice měla zpevněné svaly, ale z váhy mi neubyl ani gram a nedostavil se vysněný úbytek váhy, začalo mi být jasné, že problém bude v mém zdravotním stavu a jídelníčku.

Tehdy jsem narazila na inzerát Světa zdraví. Již na vstupní konzultaci mě vyděsil můj metabolický věk a množství tuku v těle. Zjistila jsem také, že se mi v oblasti břicha nachází cca 5kg tuku a jelikož jsou mé orgány natolik zpomalené, že všechna potrava se ukládá už do cév. Tehdy jsem si myslela, že program potřebuji proto, abych zhubla. Protože jsem se rozhodla využít také biochemického rozboru krve, po jeho výsledcích mi bylo jasné, že hubnout potřebuji ze zcela jiného důvodu. Dát své tělo do pořádku po zdravotní stránce a hubnutí je vlastně „jen“ bonus. Můj program byl půlroční, kdy jsem v polovině změnila pobočku z Prahy do Ostravy.  Péče zůstala na prvotřídní úrovni  a přátelském přístupu.

Díky KNT jsem zjistila, které potraviny jsou pro mě vhodné a které mi naopak škodí. Začala jsem objevovat zcela nové potraviny a jejich úpravu. Změnily se mi i chutě, takže vím, že se k původním potravinám již nevrátím.  Momentálně se nacházím ve fázi, kdy ještě potřebuji nad sebou „dozor“, a tak jsem se rozhodla pro následný program. Lehčí život, který obsahuje 4 kontroly, jenž si mohu rozvrhnout do jakéhokoliv období.

Děkuji Světu zdraví za omládnutí mého těla, zmizení tuků z cév a náběhu na nemoc DNA a také za 9,5kg, o které jsem s radostí přišla :-).  

Sobě děkuji, že jsem to dokázala.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!