Tereza Bednářová

únava
podváha
předtím
předtím
5 Kg
potom
potom

Jmenuji se Tereza a je mi 16 let. Mám opačný problém než většina klientů, kteří se obrátili o pomoc do Světa zdraví. Do svých 15 let jsem byla ,,normální holka“, která vůbec neřešila to, co jí. Pak najednou (srpen 2014) došlo k něčemu, co neumím pojmenovat a začala jsem se sobě nelíbit (při výšce 164 cm a 55 kg). Postupně jsem přestávala přijímat potravu, jedla jsem co nejméně kalorické potraviny, v co nejmenších dávkách. Na konci roku jsem vážila 42 kg a pořád jsem nebyla se svojí postavou spokojená.

Měla jsem výkyvy nálad, byla jsem unavená, podrážděná a celkově psychicky na dně. Na doporučení kolegyně od mamky z práce, jsme se obrátily o pomoc do Světa zdraví. Mamka doufala, že když pomůžou ženám zhubnout, pomohou i hubeným přibrat. Na první schůzku jsem šla s odporem, protože jsem nechtěla měnit svůj tehdejší životní styl.

Od března 2015 je mojí výživovou poradkyní Mgr. Marcela Kolínková, které na 100% věřím, že chce pro mě jen to nejlepší.

Aby můj organismus nezkolaboval a abych neskončila v psychiatrické léčebně nebo na ,,kapačkách“. V současné době je mým hlavním cílem přibrat na vnitřních tucích, proto se řídím jejími radami ohledně vyváženosti a rozmanitosti stravy. Jsem jí nesmírně vděčná za to, jakou má se mnou trpělivost.  

Je to běh na dlouhou trať, ale díky ní vím, že se dočkám cíle.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!