Ivana Šebestová

vysoký tlak
vysoký cholesterol
bolest kloubů
předtím
předtím
-28 Kg
potom
potom

Nechtělo se mi hubnout, ale věděla jsem, že bych měla. Nemohla jsem se už unést a na moje zdravotní problémy byla jedna první pomoc, shodit nadváhu. Sama jsem ale nedokázala začít. Když jsem se ve psím salonu doslechla o Světě zdraví, neváhala jsem a přihlásila se přes internet. 

Naštěstí jsem zde získala specialistku, která mi vše podala tak, že probudila mou zvědavost. Paní Marie Hudcová na mne zapůsobila jistotou, že kila a centimetry půjdou dolů, když dodržím doporučený osobní jídelníček a pohyb (v mém případě chůze - 3x denně vycházka se psem).

Již po pár dnech jsem zjistila, že mi zmizelo břicho, kupodivu jsem neměla hlad, žádné chutě na sladké.  Příprava nového jídelníčku mě vyloženě bavila (a baví dodnes). Zlepšila se mi nálada a po týdnu jsem si uvědomila, že zmizela i moje dlouholetá nespavost.

Původně jsem chtěla zhubnout jen 11 kg, ale nakonec se mi podařilo shodit 24 kg za půl roku, z toho téměř 20 kg tuku. Pas zeštíhlil o 28 cm. Tlak a cholesterol jsou zase v normě a hlavně klouby se radují.

Každá návštěva Světa zdraví byla pro mne milá záležitost, díky tomu mám tento báječný výsledek. Jsem nadšená a takovou „dietu“, změnu životního stylu, vřele doporučuji.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!