Petr Kodrik

Petr Kodrik (45 let)

předtím
předtím
-25 Kg
potom
potom

Od předškolního věku jsem hrál hokej. V juniorském věku jsem skončil a od vojny pracuji jako řidič. Je jasné, že mé zaměstnání je převážně sedavé s nepravidelnou stravou a tak se moje postava se postupně zakulacovala. Vrchol nastal v roce 2011, kdy jsem přestal kouřit a z již tak úděsných 94 kg při mé výšce 169 cm jsem přibral  na 106 kg. V té době jsem již  měl zdravotní potíže.

Vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a problémy s močovým měchýřem dostály až k operaci. Uvědomil jsem si, že musím něco změnit, ale zároveň jsem z toho měl obavu. Na internetu jsem našel poradny Světa zdraví, zavolal jsem do pobočky u nás v Mladé Boleslavi a tímto okamžikem se spustila změna mého životního stylu, ale i celkový pohled na život jako takový.

Do poradny Světa zdraví jsem docházel celý rok, postupně jsem se naučil jíst to, co je pro mne vhodné, co můj organismus lehce zpracuje. Můj prvotní strach z toho, že to nezvládnu a že mě budou mučit hlady, záhy odezněl. Hlad jsem neměl a nemám.

Zhubnul jsem za tu dobu 25 kg. Jsem ale také nadšený z toho, že můj krevní tlak i cholesterol jsou v normě a můj lékař jen kroutí hlavou. Na ulici mě mí známi, kteří mě delší dobu neviděli nepoznávají a pak žasnou když jim dojde s kým mají tu čest.

Pochopil jsem, že je možné žít i bez bůčků, klobásek, piva i alkoholu a můj život se celý obrátil naruby. Vím, že vědět co jíst je dost podstatná informace a pokud k tomu přidáte jako já ještě pohyb a cílenou aktivitu ve fitku můžete být šťastni !

Po celou dobu jsem se ve Světě zdraví cítil moc fajn a příjemně. Všichni na mě byli přátelští, což mi pomáhalo v dodržování pokynů a zavádění změn. Pokaždé jsem se těšil na novou kontrolu a moc příjemné bylo slyšet chválu a mít pocit že se z mého úspěchu radují i ostatní.

Oceňuji přístup, postupy a celý způsob přístupu ke klientům ve Světě zdraví. Dostal cenné informace, profesionální a kvalitní  odbornou péči na té nejvyšší úrovni. Předtím jsem vůbec netušil, že něco takového existuje a jsem opravdu vděčný, že jsem měl tu čest poznat to na vlastní kůži.

 

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!