Jitka Burianová

Jitka Burianová (43 let)

po porodu
bolest kloubů
křečové žíly
předtím
předtím
-6 Kg
potom
potom

Nikdy jsem se nepotýkala s obezitou, ke své výšce jsem vážila přiměřeně a byla jsem spokojená. Do té doby, kdy se mi ve 41 letech narodilo třetí miminko a po porodu kila dolů prostě nešla. Ba naopak, za rok jsem přibrala tolik, že jsem vážila jako když jsem nastupovala do porodnice, tedy skoro 81 kg.

Začala jsem mít zdravotní problémy s klouby, zadýchávala jsem se a zhoršily se mi i křečové žíly, se kterými se léčím. Snaha zhubnout se nedařila.

Proto jsem se rozhodla pro odbornou pomoc a dnes vím, že jsem nic lepšího udělat nemohla. Pod dohledem nutriční poradkyně ing. Šárky Hajské to šlo samo.

Naučila jsem se správně se stravovat, objevila jsem spoustu zdravých a chutných jídel, která dříve v mém jídelníčku nebyla a během 6 měsíců bylo mých 6 kg dole.

A to musím podotknout, že bez zvýšené fyzické námahy. Na cvičení zatím totiž vzhledem k mateřským povinnostem nemám čas a navíc se moje zájmy ubírají trochu jiným směrem.

Můj zdravotní stav se o hodně zlepšil, klouby přestaly bolet a cítím se skvěle.

Tímto bych chtěla paní ing. Hajské poděkovat za profesionální přístup, příjemné vystupování, za spoustu užitečných rad a hlavně za ty kila, která jsou pryč a to bez hladovění.

Hubnutí se Světem zdraví všem doporučuji, je to investice, která se vyplatí, protože je to investice do vlastního zdraví.

Jitka, 43, Lomnice nad Popelkou

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!