Jana Šrámková

Jana Šrámková (32 let)

po porodu
předtím
předtím
-17 Kg
potom
potom

Obezita mě provází celý můj život, vždy mi ho jistým způsobem ztěžovala. Ale já jsem to neřešila, možná se tím trápila, ale neustále jsem si posunovala hranici maximální váhy, až jsem se dostala do stavu, že jsem se sama na sebe nebyla schopna podívat do zrcadla. Něco mi zůstalo po porodech a něco ze sladkostí, kterými jsem řešila všechny problémy. Bohužel se můj nezdravý životní styl začal projevovat i na mých dětech a to byl asi prvotní impuls, začít s tím něco dělat. Začala jsem sama, dokonce se mi podařilo i zhubnout 15 kg, jenže pak nastaly vánoce a jak už to bývá, člověk si dopřeje, pak už jsem nebyla schopna pokračovat dál. Váhu jsem si udržela půl roku a pak začala ručička váhy jít pomalu nahoru.

Proto jsem začala hledat na internetu rady, až jsem narazila na stránky Světa zdraví. Po příjemném telefonickém rozhovoru, jsem měla domluvenou schůzku na pobočku Světa zdraví Beskyd ve Frýdku Místku. Po pravdě přiznávám, že jsem jela se smíšenými pocity, ale skvělý přístup v příjemném prostředí, mě přesvědčil o tom, že jsem se rozhodla dobře.

Společně se svojí konzultantkou jsme upravili pitný režim a jídelníček. Začala jsem číst etikety a objevovat spoustu nových potravin, které si oblíbila celá naše rodina. Přesvědčila jsem se, že i vánoce jdou prožít zdravě, chce to jen vyzkoušet nové recepty. Díky těmto změnám a s podporou mojí konzultantky jsem na každé schůzce nejen hubla, ale i mládla a získávala větší sebevědomí. Po čtyřech měsících mám o 15 kg tuku méně. Cítím se skvěle a pevně věřím tomu, že se mi podaří zbavit se dalších nepotřebných kil.

Tímto bych chtěla poděkovat Petře Makové za její skvělou pomoc.

Jana Šrámková

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!