David Novák

David Novák (10 let)

předtím
předtím
-7 Kg
potom
potom

Před dvěma lety se náš syn David dostal do let /10let/, kdy mu začalo záležet na názorech ostatních dětí. Jelikož byl silnější postavy, nebyl v tělocviku tak pohyblivý a zdatný a děti se mu začaly smát. Chtěli jsme mu pomoci a hledali jsme pro něho nějaké řešení.

Přihlásili jsme ho na letní tábor se sportovním zaměřením, ale ani ten mu nepomohl. Na táboře ho to nebavilo, protože ostatním dětem nestačil.

Pak jsem na internetu objevila stránky „Svět zdraví". Hned druhý den se nám ozvali a do týdne byla první schůzka. Dostali jsme upravený jídelníček a seznam potravin, které nám doporučili. Ze začátku jsme sice museli Davida něčím motivovat, vysvětlovat, ale po krátké době měl sám radost, že se mu bříško zmenšuje a je pohyblivější.

Přidal i dříve zatracovaný sport a cvičení na orbitreku. Výsledky se dostavily celkem brzy a David začal být spokojený. Ve škole se mu děti přestaly smát a tělocvik se stal koníčkem.

Jídelníček je sice po finanční stránce náročnější, ale za spokojenost našeho syna to stálo.

Za půl roku dal dolů 6 kg tuků, obvod prsou se zmenšil o 5 cm, obvod pasu o 10 cm a přes boky 13 cm. I když obědvá ve školní jídelně.

Chtěla bych tímto poděkovat všem za vstřícnost ve SVĚTĚ ZDRAVÍ v Hradci Králové, především specialistce paní Ireně Lukášové za rady, ochotu a čas, který nám věnovala.

Novákovi Lenka a David, Černčice

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!