Ladislav Vaško

Ladislav Vaško (34 let)

únava
předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

Jsem rád, že jsem v tom nezůstal sám. Díky podpoře rodiny, přátel a odborníků se mi podařilo splnit  si svůj dlouhodobý sen a začít žít novým životním stylem.

Na vysoké pracovní nasazení, věčnou únavu, stres a špatné stravování mé tělo odpovědělo obezitou, zhoršeným dýcháním a nadměrným pocením.

Při výššce 177 cm jsem vážil 96 kg.

Jedním slovem doslova ... KOULE. Proto jsem se rozhodl změnit stravování a dopřávat si pravidelných sportovních aktivit. Váha šla dolů na skvělých 84 kg a začal jsem se cítit jako vítěz. V této fázi jsem se však začal v noci probouzet velikou chutí na sladké. Ale vše bylo v pořádku, protože jsem už nevážil 96, ale jenom 84 kg. Jak naivní ...

Před rokem jsem si nechal udělat základní analýzu komplexní nutriční typologie ve Světě zdraví a výsledek byl šokující. Nadváha, nízké množství tělesné vody a zvýšené množství tuků. Proto jsem se rozhodl pro sestavení redukčního jídelníčku. 

Za pouhých 6 měsíců se nám podařilo dosáhnout váhy 75 kg, snížit podíl tuků o 12,3 kg a navýšit podíl tělesné vody o 6,9%. 

A v noci si už konečně dopřávat nepřetržitého spánku, protože chuť na sladké zmizela. :) 

Díky Světu zdraví a Marku Solničkovi jsem sebe samotného mnohem víc poznal, začal své tělo více vnímat a naučil se disciplíně. Jak ve stravování, tak v dodržování a plánování tréninkových plánů. Přehodnotil jsem řazení životních priorit a konečně jsem začal žít jako člověk. V pracovním životě se mi daří a pekáč buchet je venku :D :D :D

Děkuji své rodině, přátelům a především Markovi ze Světa zdraví, protože se necítím jako vítěz, ale jako nový člověk, kterému jste pomohli si splnit svůj dlouhodobý sen a poznat nový životní styl.

Dokážete to i vy, ale nezůstávejte v tom sami.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!