Kateřina Vašíčková

únava
bolest zad
předtím
předtím
-23 Kg
potom
potom

Od dospělosti jsem se potýkala s váhou. Jednou nahoře, jednou dole. Potom přišly děti. Po prvním to nebylo ideální, ale moc jsem to neřešila, protože jsem věděla, že chci brzy další. Po druhém porodu jsem měla sice méně něž před otěhotněním, ale brzy jsem to dohnala a přidala pár kilo navíc. Mojí největší slabostí bylo sladké a také jídlo večer. Byla jsem pořád unavená a bolely mě záda. Jednou jsem narazila na internetu na stránky Světa zdraví a zaujaly mě nejen příběhy, ale také  metoda hubnutí. Řekla jsem si, co můžu ztratit a tak jsem se objednala na první konzultaci.

Výsledky měření nebyly zrovna dobré, což jsem ovšem očekávala. A tak jsem se do toho pustila. Zaměřila jsem se na potraviny, které mi byly doporučené jako vhodné, přidala jsem pravidelný pohyb a výsledky byly vidět poměrně brzo. Zpočátku jsem sice měla pořád pocit, že jenom připravuji jídlo nebo přemýšlím, co budu jíst, ale rychle jsem si na pravidelný režim zvykla a dnes už je to naprosto v pohodě. Změnila jsem životní styl a i když jsem občas zhřešila,  zvládla jsem to.

Za půl roku jsem se dostala z 87,5 na 64 kg.

Konečně mám dost energie, ráda zase chodím ven a nemusím pořád řešit, že si nemám co obléknout, protože se do ničeho nevejdu.

Tímto chci také poděkovat vždy usměvavé a milé slečně Dominice Ludvíčkové.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!