Veronika Fichtnerová

únava
bolest zad
předtím
předtím
-6 Kg
potom
potom

Jmenuji se Veronika, je mi 31 let a mám dvě malé děti, 8 a 5 let, v současné době žiji ve Velkých Hamrech. Proč jsem šla do Světa zdraví? Už jsem se necítila dobře ve svém těle. Před třemi lety jsem nastoupila po mateřské dovolené znovu do práce a s nedostatkem času a nedostatkem pohybu, mé zaměstnání je sedavé, jsem za tři roky měla o 10 kg víc, hrůza. Po posledních Vánocích se váha vyhoupla na šílených 85,5 kg, což při mé výšce 161 cm, je fakt hodně. Cítila jsem se hrozně, hlavně ta třeskutá únava mě naváděla na myšlenku, že jsem snad nemocná a že to v mém věku rozhodně není normální. To, že moje fyzička je na nule a fakt, že mě bolí záda a že nevypadám moc dobře, bylo až v dalším pořadí.

Když jsem přišla v únoru letošního roku do Světa zdraví, moje váha byla cca 84,5 kg a biologický věk 50 let - to byla odpověď na mou únavu a už vím, jak se v 50-ti budu asi cítit :-). Ale už při první kontrole potom, co jsem dostala vypracovaný jídelníček, kterým jsem se s drobnými prohřešky řídila, byla únava pryč. Co se týče jídelníčku, nejdříve jsem se trochu vyděsila, protože v něm bylo poměrně dost mně neznámých potravin a když jsem šla pak na nákup, tak některé i "lehce" finančně náročné". Ale následně jsem se uklidnila, když po konzultacích se svou nutriční terapeutkou jsem zjistila, že jdou tyto potraviny nahradit běžně dostupnými, jen je třeba se více věnovat složení a případným akcím v jednotlivých nákupních řetězcích, to se vyplatí :-).

Za pět měsíců jsem shodila 5 kg tuku, cítím se mnohem lépe, zlepšila se mi pleť, přestaly mě bolet záda a hlavně zmizela ta šílená únava, která je u mámy dvou malých dětí dost na překážku.

Přede mnou je ještě dlouhá cesta, cíl stále dosti daleko a byť mezi fotkami před a po není velký rozdíl, vím, že už jsem na správné cestě, a že do toho cíle dojdu. Vždyť můj biologický věk klesl na 40 let, tak ještě deset let a jsem tam, kde mám být :-).

Moje poděkování patří především Romaně Davidové, která mě navedla na tu správnou cestu, chválila, nekárala. I když si myslím, že občas mohla :-) a vždycky mě povzbudila.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!