Miroslava Galliová

únava
předtím
předtím
-4 Kg
potom
potom

Do 25 let jsem s váhou neměla problém, ale postupem času a po dvou dětech a třech operacích šla moje váha nahoru. Ráda jsem mlsala a neuměla jsem si sladké dobroty odepřít. Neustále jsem byla unavená, chtělo se mi spát a často mě pálila žáha. Do kopce jsem se zadýchávala, potýkala jsem se se zdravotními problémy a kilogramy pomalu přibývaly. Až se má váha vyšplhala na 78 kg, což při mé výšce 150 cm bylo už moc.

Na internetu jsem objevila Svět zdraví, tak jsem si řekla, proč to nezkusit a objednala jsem se.

Ještě týž den mne kontaktovali a domluvili jsme si schůzku. Hned na první návštěvě se mne ujala sympatická nutriční terapeutka Romana Davidová, se kterou jsem všechno do podrobna probrala, jednak co se týče mého dosavadního životního stylu a stravovacích návyků, tak i výsledky z vážení.

Začala jsem pravidelně jíst po 3,5 hodinách podle vytvořeného jídelníčku na míru, začala jsem pravidelně sportovat a zvýšila pitný režim.

Po asi půlročním pravidelném docházení k paní specialistce mně váha klesla o 10 kg. Cítím se teď ve skvělé formě, bez únavy a bolestí. 

Za to všechno děkuji týmu Světa zdraví a zejména mé terapeutce Romaně. S jídelníčkem pokračuji i nadále a stal se přirozenou součástí mého života.

Uvědomila jsem si, že to dělám především pro sebe a svou rodinu, která mne po celou dobu podporovala a k mé veliké radosti jde stejným krokem :)

Pro zajímavost – nevěřila bych tomu, jak mohu ovlivnit své okolí. Jdu příkladem i svým kolegyním z práce, které se nenuceně začaly zaobírat zdravějším životním stylem a postupně se zapojují.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!