Radmila Hradečná

vysoký tlak
vysoký cholesterol
dna
předtím
předtím
-23 Kg
potom
potom

Nikdy jsem nebyla úplně hubená. Váha mi skákala jednou nahoru, jindy zase dolů. Klasické jo-jo efekty se vždy dostavily. Jak jsem rychle zhubla, tak rychle nabrala. Pořád dokola. 

Před 10 lety jsem byla na operacích kolen. Před druhou operací kolene jsem "svou" dietou zhubla 14 kg za 2 měsíce.  Ale po operaci, kdy jsem nemohla pořádně chodit a hýbat se, šla váha opět vesele nahoru. Byla jsem v klidu, vlastně mi to ani nevadilo, protože jsem si říkala, že to už znám, a zase si pomůžu sama, bez odborné pomoci. Váha se mi vyšplhala na 98kg. Zahájila jsem, jako vždy, svou dietu. Jenže ouha. Podařilo se mi zhubnout pouze na 94kg a víc nic. Najednou mi moje stará dobrá dieta přestala fungovat. Nedařilo se mi zhubnout více.

Na internetu jsem se dozvěděla o Světě zdraví. Objednala jsem se a zašla na pobočku, kde jsem se při úvodní konzultaci dozvěděla špatné výsledky. Jak zhlediska množství tukové tkáně v těle, tak i ze zdravotního hlediska. Protože obezita, není už jen o estetické stránce, ale je to nemoc, která s sebou nese další zdravotní rizika, mj. diabetu či infarktu myokardu. I tak mě v první chvíli odrazovala cena ročního programu.

V hlavě se mi honilo: co když nezhubnu a váha bude pořád stejná? Vždyť mě už hubnout nejde. Že by to ve Světě zdraví dokázali?

Nechala jsem si na rozmyšlenou. Za pár dní jsem se definitivně do Světa zdraví vrátila a přijala nabízenou pomocnou ruku. Peníze přece nejsou vše. A kam jinam je investovat, než do nejvyšší hodnoty, do vlastního zdraví.

Byl mi sestaven individuální výživový plán a já chodila pravidelně na měřění, vážení  a následnou konzultaci. Změnila jsem jídelníček, začala jsem jíst trochu zdravěji, nic se nemá přehánět :-). A kila šla dolů. A tak, i když jsem občas zhřešila štamprdličkou, či kouskem klobásky,

dokázala jsem zhubnout přes 20 kg. Celkem neuvěřitelných 27kg.

A kromě toho se mi upravila kyselina močová, která způsobuje DNU, cholesterol a krevní tlak. 

Za to vše moc vděčím své specialistce Mgr. Ladě Marečkové.

Děkuji.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!