Miloslava Procházková

vysoký cholesterol
dna
předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

Do hubnutí ve Světe zdraví jsem se dostala hlavně proto, že jsem nebyla spokojená se svou váhou. Trápilo mě čím dál více neustálé pojídání sladkostí a také zdravotní problémy, a to hlavně deprese a stres. A to byl hlavní důvod mlsání...Točila jsem se v začarovaném kruhu a musela jsem se sebou něco udělat.

Při vstupní konzulatci jsem zjistila, že vlastně vůbec nejím tak, jak bych měla a hlavně jsem prakticky vůbec nepila.Se svoji specialistkou jsme se domluvily na půlroční spolupráci, včetně biochemického vyšetření krve.

Dnes pravidelně jím a to opravdu jím a hlavně piju. Moje tělo se už pravidelně o jídlo a pití hlásí samo. Vařím si rychlá jídla, která mi chutnají, jsou pestrá a já nehladovím. 

Za 6 měsíců jsem zhubla 9 kg a cítím se skvěle po všech stránkách. 

Upravil se mi výrazně i můj zdravotní stav. Snížila se mi hladina zlého cholesterolu, a naprosto upravila v lednu zvýšená kyselina močová, která způsobuje onemocnění DNU.

Jsem nakonec ráda, že jsem se, i přes malou počáteční nedůvěru, rozhodla svoji váhu a celkový zdravotní stav řešit s odborníky ve Světě zdraví. V minulosti jsem totiž svoji váhu řešila u konkurence. Nemohla jsem jíst žádné přílohy, musela jsem absolvovat tzv. ananasový den, okurkový den a já hrozně hladověla, byla bez nálady a necítila se vůbec dobře. Ztracené kilogramy se mi tak po krátké době vrátily zpět a nastal známý jo -jo efekt. To ve Světě zdraví rozhodně nenastalo a k mému překvapení smím i přílohy a hlavně hladovění je zde zakázané

Moc děkuji své výživové poradkyni Mgr. Ladě Marečkové a celému kolektivu za pomoc, podporu a za vše, co jsem se tam naučila. Moc ráda budu pokračovat. 

Ještě jednou velké děkuji.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!