Věra Fritschová

vysoký tlak
bolest zad
předtím
předtím
-11 Kg
potom
potom

Měla jsem moc hezkou oslavu svých šedesátin. Byla v hotelu „U Bartáků“. Syn mi udělal velké překvapení. Pozval na oslavu celou kapelu se zpěvačkou. Bylo to moc hezké, všichni se bavili a tancovali. Dostala jsem plno květin. A to je začátek mých potíží.

Protože mám ráda na spaní chlad, dala jsem všechny květiny do ložnice, aby byly ve studenu. Ovšem když jsem se ráno probudila, nemohla jsem vstát, bylo mi strašně špatně. Syn musel zavolat záchranku. Od té doby jsem se nemohla dostat do svých „zdravých kolejí“.

Brala jsem léky na vysoký tlak, ale ten jsem měla opačný – nízký. Byla jsem zdravotně celá rozhozená. Potom jsem viděla fotky z mé oslavy a úplně jsem se zhrozila, jak jsem tlustá, skoro bych řekla oteklá. Tehdy jsem se léčila i s páteří. Zeť nemohl poslouchat moje naříkání a řekl dceři, jestli chce mít zdravou babičku, tak s tím musí něco udělat.

Šel a objednal mě u společnosti „Svět zdraví Verona“ a vše zaplatil. Protože mně opravdu nebylo dobře, rozhodla jsem se, že to budu dodržovat.

Výsledky z laboratoře byly všechny přes limit, byla to poslední kapka. Koupila jsem si zdravotní kávu, srdíčka a paní specialistka mi dala plno rad a propagačních materiálů a hlavně můj program, který vytvořila dle mé krevní skupiny.

Do této doby jsem nejedla skoro žádné ovoce a málo zeleniny a vůbec žádné jogurty. Bylo to pro mě dost těžké, ale já jsem zásadová a ještě jsem chtěla všem ukázat, že to dokážu.

A skutečně jsem během tří měsíců shodila 11 kg.

To ale není jen změnou stravování, ale také sportem. Jezdím denně na kole alespoň 30 minut nebo chodím na procházky. Od této doby, když vidím „tlustého“ člověka, říkám si, že s tím nic nedělá, když je to tak „lehké“.

Od té doby neberu žádné léky na tlak a cítím se moc dobře. Tímto bych chtěla všem, co se na mém zhubnutí podíleli, poděkovat. Hlavně paní Štěpánce Šťástkové.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!