Markéta Foltýnová

předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Můj příběh začal, když se mi narodila dcera. Celý život se mi změnil, dcera pro mě byla na prvním místě. Vůbec jsem si nevšímala toho, že nepravidelně jím, energii beru z kávy (6krát denně) a sladkostí. V té době jsem nevnímala, že je něco špatně. Do té doby, než jsem zjistila, že moje konfekční velikost stoupla o dvě čísla. Začala jsem držet různé diety, ale žádná mi dlouho nevydržela. Váha šla stále nahoru. Pořád jsem se uklidňovala, že na tom ještě nejsem tak špatně. Jedna blízka osoba mi však otevřela oči. Nevěděla jsem si rady, jak dál.

Na internetu jsem objevila stránky Světa zdraví a bez váhání jsem se objednala na konzultaci. Na první schůzce jsem se málem propadla studem, jak daleko jsem to nechala zajít.

Svět zdraví Beskyd mi přidělil výživovou poradkyni Babetu Linhartovou. Na základě Komplexní nutriční typologie  mi vytvořila jídelníček, poradila čemu se mám vyvarovat, jak často pít, jíst a v jakém množství. Velkou motivací pro mě byla moje svatba, která se nezadržitelně blížila.

Můj životní styl se změnil, začala jsem pravidelně jíst, byla jsem plná energie a měla jsem radost, že tolik jím a přitom hubnu. Do svatby jsem shodila 12kg  (cca za 2 měsíce). V pase mi ubylo 14 cm a přes boky 10 cm.

Dokážete si představit, jak jsem musela na své první zkoušce svatebních šatů vypadat? Dneska už se tomu jen směju.

Jsem ráda, že se Světem zdraví Beskyd spolupracuji a že jsem se stala motivací pro další lidi, kteří chtějí změnit svůj životní styl.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!