Jana Halamová

Jana Halamová (52 let)

vysoký tlak
v menopauze
bolest kloubů
bolest zad
předtím
předtím
-10 Kg
potom
potom

O Světu zdraví jsem se poprvé dozvěděla při své pravidelné návštěvě kosmetiky, kdy mi přišla otevřít výrazně pohublá paní kosmetička. Protože bojuji s váhou snad celý život a jojo efekt je mým kamarádem, využila jsem doporučení na vizitce, kterou jsem dostala ke konzultaci zdarma.

Je mi 51 let, v práci si moc neposedím, cvičím, chodím, jezdím na kole, ale přesto váha stoupala každým rokem. A úměrně s ní např. krevní tlak, bolesti kloubů a zad. Při první návštěvě se mě ujala výživová poradkyně paní Kamila.

Po seznámení s principem stravování jsem měla pocit, „že tohle nedám“. Ale jsem narozená ve znamení Býka. Tvrdohlavá a paličatá. Tahle šance by se nemusela opakovat, šla jsem do boje. Přes, pro mne docela vysokou sumu, jsem zvolila roční program s cílem zhubnout 20 kg.

Mám za sebou 5 měsíců snažení. Vaření, zkoušení nových receptů i nových surovin a kombinací, o kterých bych dříve řekla, že jsou nepoživatelné (např. brokolicový krém s tvarohem a dýňovými semínky) i cvičení. Našla jsem si svůj systém doma i v práci a výsledek?

Zhubnutých 12 kg tuku, slabší léky na tlak, větší pohyblivost (doběhnu autobus) a nový šatník. A projev okolí – jé tobě to sluší, ty jsi zhubla - taky není k zahození.

Děkuji své paní Kamile i paní Simoně v recepci za pomoc, za všechny rady, podporu a pevně věřím, že se s jejich pomocí rozloučím i s těmi dalšími 8 kg.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!