Božena Hendrychová

cukrovka
předtím
předtím
-14 Kg
potom
potom

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s hubnutím ve Světě zdraví. Před 3 lety mi byl zjištěn diabetes 2. typu (velmi vážné onemocnění, které nebolí, ale plíživě zabíjí člověka).

Začala jsem dodržovat diabetický jídelníček a z 106 kg, ke kterým jsem se dopracovala při výšce 169 cm, jsem shodila 9 kg. Dále se mi váha zastavila a spíše se zase začala zvedat. V té době jsem četla na internetu nabídku ke konzultaci na hubnutí ve Světě zdraví.

Odeslala jsem na sebe kontakt a čekala na odezvu.

Při první schůzce mi bylo vše vysvětleno a nabídnuté možnosti spolupráce s hubnutím. Nebylo to „zadarmo“ jako u lékaře na pojišťovnu, ale šla jsem do toho, protože diabetický jídelníček přestal fungovat a dnes po půl roce toho ani trochu nelituji.

Nikdy jsem nebyla žádný věchýtek, ale po 3 dětech mi kila přibývala. Mockrát jsem se pokoušela sama zhubnout, ale vždy se během krátké doby kila vrátila zpět a někdy ještě vice.

Ve Světe zdraví jsem zhubla 14 kg a naučila jsem se stravovat, aby se mé tělo cítilo dobře.

Kamarádi a přátele mě obdivují jak mi to sluší a hlavně já sama mám velmi dobrý pocit, že jsem to dokázala, i když ze začátku jsem si moc nevěřila. Nadále budu pokračovat v tom co jsem se naučila a zcela určitě se budu obracet na radu pokud budu potřebovat.

Tímto bych na závěr chtěla velmi poděkovat celému kolektivu poradny za přístup, který k nám klientům máte a přeji Vám mnoho spokojených a šťastných lidiček.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!