František Škrabana

vysoký tlak
cukrovka
bolest nohou
předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Je mi 63 let, v životě jsem se v různých obdobích snažil zhubnout víceméně bez úspěchu, váha se mi vždy vrátila. Na Svět zdraví GreenFit Zlín jsem přišel náhodou při prohlížení internetu a okamžitě mne zaujalo hubnutí bez násilí, bez hladu, získání nových stravovacích návyků a ihned jsem se zaregistroval.

Na první konzultaci, vážení a vyhodnocení výsledků mi byl nabídnut ve Zlíně 6-ti měsíční kurz, který jsem přijal.

Moje vstupní váha byla 101 na dovolených jsem si musel často sedat a odpočívat:-)kg, po absolvování kurzu mám momentálně 84 kg, zhubl jsem tedy 17 kg.

Cítím se jako jiný člověk, lépe se mi chodí, dýchá, nebolí mne nohy, dokonce mi poklesla cukrovka a upravil se mi do té doby vysoký krevní tlak. Po celou dobu jsem se setkával u své výživové poradkyně i ostatního personálu s velice vlídným a přívětivým chováním, vysokou odborností a obrovskou snahou vyřešit jakýkoliv problém.

Toto všechno by ale nestačilo bez pevné vůle chtít sám se sebou něco udělat, něco zásadně změnit. Přitom jsem se naučil jíst i potraviny, které dříve v jídelníčku nebyly, jsou vynikající a podstatně zdravější, než ty běžné, které jsem dříve konzumoval.

Děkuji odborníkům ze Světa zdraví ve Zlíně. Věřím, že návyky, které jsem si vytvořil, budu dále prohlubovat, udržovat zdraví životní styl a působit i na svoje okolí.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!