Zdeněk Korec

Zdeněk Korec (55 let)

vysoký tlak
bolest kloubů
únava
cukrovka
předtím
předtím
-13 Kg
potom
potom

Stačilo udělat první krok Je mi 55 roků a již dlouhou dobu jsem nebyl spokojen s tím, jak vypadám. Nebyl jsem schopen zhubnout bez následného jojo efektu.

Když se k vysokému tlaku, bolestem kloubů, věčné únavě, dušnosti a všemožným pohybovým omezením přidala i začínající cukrovka, rozhodl jsem se vyhledat odbornou pomoc, protože mé dosavadní pokusy s dietami nebo prášky k ničemu nevedly.

Tak jsem se ocitnul ve Světě zdraví na pobočce ve Valašském Meziříčí u specialistky paní Hany Králové.

Mohu zodpovědně říci, že bez jejích rad a pomoci bych se nikam nedostal. Postupně jsme upravovali mé stravování, výběr potravin a odbourávali mé špatné návyky. S odstupem času jsem ocenil, že jsem nedostal jídelníček ,,na míru‘‘, ale musel jsem sám pochopit a přemýšlet při přípravě jídel a skladbě jídelníčku na další den.

Žádné hladovění, ale pravidelný příjem kvalitní a vyvážené stravy přinesl výsledky. Svůj podíl na tom měl i zvýšený pohyb – chůze do práce a 2x týdně kruhový trénink. Po půl roce jsem shodil 12,5 kilo a také se mi výrazně zlepšily hodnoty krevního obrazu.

Při pohledu na mé starší fotografie vidím ten rozdíl. Určitě budu pokračovat dále, protože mám ještě co shazovat a do Světa zdraví rád přijdu znovu, minimálně na kontrolu a převážení.

Dnes jsem rád, že jsem udělal ten první krok a věřil odborníkům.

Paní Královou mohu jen doporučit.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!