Simona Šimůnková

cukrovka
předtím
předtím
-41 Kg
potom
potom

V lednu, po operaci plotének a roční neschopnosti, po zjištění, že moje váha dosáhla 114 kg, jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví a řešit co dál. Již několikrát jsem držela diety. Výsledek byl zprvu dobrý, ale pokaždé se objevil jojo efekt. A tak jsem to zkusila jinou cestou.

Dnes už vím, že byla správná.

Po první konzultaci a po sestavení jídelníčku jsem věřila a těšila jsem se na výsledky, které se během měsíce dostavily. Byla jsem mile překvapena a spolupráce s mojí specialistkou je dodnes úžasná. Jídelníček mi vyhovuje a pokud mám chuť na sladké, mám den, kdy si opravdu neodepřu nic. Vychutnám si to, na co mám chuť.

Naučila jsem se jíst až 6x denně, ne jen dvakrát a naprosto mi to vyhovuje. Jím víc a kila jdou dolů rychleji, než kdy předtím, kdy jsem si odepírala jídlo a kila nešla dolů. Nyní vážím 83 kg. Přestala jsem užívat léky na cukrovku a cítím se vitální a plná energie. A jsem pevně rozhodnuta s jídelníčkem, který mám, nadále fungovat bez problémů. Už si umím i sama vymyslet nové recepty a jsem spokojená.

Plno mých známých mi říká, jak jsem se změnila a jak mi to sluší. Ale já jsem pyšná na to, že s velkou podporou mé specialistkyy jsem dokázala, že se dá jíst zdravě a že se nemusím bát toho, že se mi vrátí kila nahoru.

A na otázky lidí, co mi dávají, jako "ty držíš dietu?", odpovídám "ne. Jen jsem se naučila jíst zdravě a dodržovat pitný režim, což je také důležité".

Z konfekční velikosti 52-54 mám dnes 40-42 a je radost chodit nakupovat. Děkuji své výživově poradkyni. Vypadám skvěle a i její radost z mé změny je pro mě důležitá.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!