Lenka Součková

Lenka Součková (52 let)

vysoký tlak
cukrovka
předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Téměř celý život jsem bojovala se svou váhou – neustálé držení diet, váha na houpačce – dolů a zas nahoru, až jsem se ve svých 47 letech dopracovala ke „stařecké cukrovce", vysokému krevnímu tlaku a problémům se štítnou žlázou.

Pod vedením své lékařky jsem se snažila držet doporučenou dietu a sportovat, ale pozitivní výsledky se nedostavovaly. Jednoho dne jsem na internetu objevila odkaz na to, jak žít s diabetem, objednala jsem se na konzultaci a tehdy se mi otevřel „Svět zdraví".

Při úvodním měření jsem se dozvěděla strašné věci – metabolický věk o 30 let vyšší, viscerální tuk kritický atd., atd. Po stanovení nutriční typologie konstatoval MUDr. Fořt, že u mě nepůjde o hubnutí, ale o ozdravení organismu.

Bylo to strašné zjištění, kam jsem to svým životem ve stresu dopracovala – vždyť mám ještě polovinu života před sebou!

Díky úžasné terapeutce, s kterou jsme si padly do oka od prvního okamžiku, jsem začala pronikat do tajů zdravého stravování. Stačilo se naučit pít, pravidelně stravovat, vyloučit některé potraviny z jídelníčku a dodržovat doporučená pravidla.

Dozvěděla jsem se, jak správně cvičit a sportovat, abych spalovala tuky. Důležité je mít se ráda, udělat si na sebe čas a věřit si. Prostě „srovnat si to v hlavě" (heslo mé terapeutky). A světe div se, ono to jde! 15 kg dole, cukrovka i vysoký tlak v normě, metabolický věk odpovídá mému věku a hlavně JÁ SE CÍTÍM ÚŽASNĚ.

Všem ze „Světa zdraví" moc děkuji.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!