Pavel Šrámek

Pavel Šrámek (40 let)

předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

Během posledních deseti let šla moje váha pomalu a jistě nahoru. Z 86 kg jsem začal atakovat stovku (97 kg). Moje váha mě začala limitovat v běžném životě. Utáhnou si brusle byl najednou problém a o oblečení ani nemluvím. Odmalička jsem sportoval a  váhu nemusel nikdy řešit.

Fakt, že mám sedavé zaměstnání společně se špatnými stravovací návyky se však  projevil.

Zkoušel jsem víc sportovat dle rad z internetu v tepové frekvenci, kdy se spaluje tuk, ale žádné účinky jsem nezaznamenal.  Rozhodl jsem se proto najít někoho, kdo mi poradí jak na to a rozhodl jsem se pro Svět zdraví ve Zlíně.

Předem jsem vyloučil striktně dodržovat přesný jídelníček, vážení potravin atd. Zaujala mě nabídka Světa zdraví GreenFit Zlín na bázi nutriční typologie a dlouhodobější spolupráce.

Za půl roku se mi s pomocí odborníků ze Světa zdraví Zlín podařilo shodit 7 kg. Není to sice tak moc, ale já jsem spokojený a hlavně se cítím lépe. Už na začátku při vyhodnocení nutriční typologie mi vyšlo, že snižování váhy půjde pomaleji. Změna stravovacích návyků nebyla nijak radikální, ale pozvolná, aby mi vyhovovala. Ověřil jsem si, že hubnutí nesmí být založeno na odříkání a hladovění.

Způsob už znám. Teď záleží už jen na mně, jak toho využiji...

Děkuji.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!