Zapomeňte na zažívací problémy

Stačí málo a znovu si budete užívat radost z dobrého jídla.

Jídelníček na míru vám zlepší zažívání a naučí vás rozumět svému tělu.

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

  • 60 minut s výživovým poradcem

  • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

  • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit abyste se cítili lépe

  • Doporučení, co dělat pro lepší zažívání

  • Návrh dalšího postupu – s pomocí Světa zdraví

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, co způsobuje vaše problémy

Po úvodní konzultaci se sami rozhodnete, jestli se problémů se zažíváním zkusíte zbavit sami, nebo je vyřešíte s naší pomocí.

Bude nás zajímat, jak žijete, a zeptáme se na všechny léky, které užíváte. Provedeme diagnostiku na speciálním přístroji, zajistíme krevní rozbory i genetické vyšetření a najdeme možnou příčinu vašich zažívacích problémů.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

Podle výsledků vám připravíme výživovou strategii na míru. Dostanete vzorový jídelníček i seznam potravin, které jsou pro vaše zažívání nejvhodnější.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, a postupně najdeme takový stravovací režim, který vás bude bavit a dlouhodobě vás zbaví zažívacích obtíží.

Budete zdraví i bez naší pomoci

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete vědět co jíst a jak potraviny kombinovat tak, aby už vás zažívací problémy netrápily.  

Jídlo se stane příjemnou součástí dne.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Naší metodou je detailní metabolická diagnostika KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Máme tým zkušených expertů

Metodu metabolickou diagnostiku KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám jaké potraviny vaše zažívání zlepší, jak si jídlo připravit a jak často jíst.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Dlouhodobě podvyživené tělo se zdravotních problémů zbavuje pomalu. Proto máme v nabídce i přírodní potravinové doplňky, které proces urychlují. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Pomůže vám zbavit se potíží a cítit se lépe.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.