Snižte si krevní tlak správným jídlem

I jednoduchá úprava stravovacích návyků vám dokáže snížit krevní tlak a tak zlepšit život.

Jídelníček na míru vám pomůže snížit riziko infarktu.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Tomáš -22 kg

  Nabral jsem svalovou hmotu, úbytek v pase byl cca 18 cm, tlak se mi srovnal na hodnotu 100/70 a nemusím užívat žádné léky.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -7 kg

  Úprava krevního cukru a snížení dávek léků na tlak jsou k nezaplacení.

  Přečíst celý příběh
 • Petr -12 kg

  V lednu 2017 jsem opět navštívil svého doktora a výsledky byly potěšující – v rozboru krve jsem měl všechny hodnoty v normě a tlak mi naměřil 130/80, tedy v podstatě ideální hodnotu.

  Přečíst celý příběh
 • Růžena -26 kg

  Zlepšil se můj zdravotní stav, cítím se mnohem lépe, nepálí mě žáha, nebolí žaludek, zlepšil se mi tlak, pohybově jsem na tom lépe, prostě super.

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -41 kg

  Do Světa zdraví jsem se přihlásil loni v létě. Šel jsem do toho kvůli zdravotním problémům. Mám vysoký tlak, na který beru hromadu prášků a do toho trpím nemocí apnoe.

  Přečíst celý příběh
 • Eva -32 kg

  Každopádně už teď se cítím výborně. Tlak šel dolů, stejně jako otoky. V klidu vyběhnu svých 90 schodů k bytu, aniž bych musela třikrát odpočívat. Je mi dobře. A chci, aby to tak zůstalo.

  Přečíst celý příběh
 • Robert -8 kg

  Dnes, díky zhubnutým kilogramům se mi upravil krevní tlak a i celkové se cítím mnohem lépe, za což patří velký dík mé poradkyni paní Petře Liškové.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -9 kg

  Zhubnutých 12 kg tuku, slabší léky na tlak, větší pohyblivost (doběhnu autobus) a nový šatník. A projev okolí – jé tobě to sluší, ty jsi zhubla - taky není k zahození.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -10 kg

  Od této doby, když vidím „tlustého“ člověka, říkám si, že s tím nic nedělá, když je to tak „lehké“. Od té doby neberu žádné léky na tlak a cítím se moc dobře.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -12 kg

  Dostavily se opět problémy s tlakem, které se již musely řešit nasazením léků. Věděl jsem, že se sebou musím opět začít něco dělat, ale neuměl jsem to sám řešit.

  Přečíst celý příběh
 • Dagmar -8 kg

  Často jsem se zadýchávala, léčila se s vysokým krevním tlakem, dostavovala se častá únava. Sama jsem věděla, že nejsem schopná zhubnout správně bez ''jo-jo'' efektu a proto jsem se rozhodla svěřit se odborníkům.

  Přečíst celý příběh
 • Danuše -10 kg

  Během 6 měsíců jsem shodila 11 kilo a snížil se mi tlak. Díky Světu zdraví se mé zdravotní problémy zlepšily, mám více energie a mohu nosit oblečení, jaké se mi líbí.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit pro snížení krevního tlaku

 • Doporučení, co dělat pro zlepšení svého zdravotního stavu

 • Návrh dalšího postupu snižování tlaku

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, v jakém stavu je váš organismus

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a zvyšuje riziko vysokého krevního tlaku až o 22%.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste se dostali na optimální váhu.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů, včetně vysokého krevního tlaku.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe přirozeně snížit krevní tlak a riziko srdečních onemocnění.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby, které můžou vést k vysokému krevnímu tlaku.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede ke zdravější cévní soustavě.

Zjistíme, co způsobuje vaše problémy

Po úvodní konzultaci se sami rozhodnete, jestli se problémů s vysokým krevním tlakem zkusíte zbavit sami, nebo ho snížíte s naší pomocí.

Zeptáme se vás na detaily vašeho životního stylu i všechny léky, které berete. Provedeme diagnostiku na speciálním přístroji, zajistíme krevní rozbory i genetické vyšetření a najdeme možnou příčinu vašeho vysokého tlaku.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

Podle výsledků diagnostiky vám připravíme výživovou strategii na míru. Dostanete vzorový jídelníček i seznam potravin, které vám pomohou.

Pravidelně se budeme ptát, jak se cítíte, a postupně najdeme takový stravovací režim, který vás bude bavit a dlouhodobě sníží vaše obtíže s vysokým tlakem.

Možná překvapíte svého lékaře

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět správně jíst i bez naší pomoci. Budete se cítit lépe a budete vědět, co dělat pro to, aby byl váš tlak trvale nižší. Časem se možná zbavíte i části léků.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Naší metodou je detailní metabolická diagnostika KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Máme tým zkušených expertů

Metodu metabolické diagnostiky KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám, jaké potraviny vaše tělo potřebuje, jak si jídlo připravit a jak často jíst.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Dlouhodobě podvyživené tělo se vysokého tlaku zbavuje pomalu. Proto máme v nabídce i přírodní potravinové doplňky, které proces urychlují. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Pomůže vám zbavit se potíží a navíc i zhubnout.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.