Zbavte se únavy a vyčerpání

Se správnými stravovacími návyky získáte zpět ztracenou energii a životní sílu.

Naučíme vás, jak doplňovat energii správným jídlem.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Jana -17 kg

  Za pár týdnů se dostavily první výsledky. Nejenom, že jsem zhubla, ale zlepšily se mi i jiné hodnoty. Celkově se cítím velice dobře. Nejsem už tolik unavená a mám více energie.

  Přečíst celý příběh
 • Zdeněk -9 kg

  Pravidelná strava zahnala chuť na sladké, postupně mizící nejen kila ale hlavně vnitřní tuk, byly úžasnou motivací. Taky se postupně obnovoval šatník, vytratila se únava, zvládal jsem delší a delší procházky, přestávala bolet kolena. Prostě paráda.

  Přečíst celý příběh
 • Angelika -6 kg

  Díky tří-měsíčnímu dohledu ve Světe zdraví a změně jidelníčku jsem se naučila zdravě jist a starat se více o sebe. Dnes je ze mně nový člověk, jsem o 7 kg lehčí a cítím se skvěle. Moje alergie a celková únava zcela ustoupily.

  Přečíst celý příběh
 • Petra -6 kg

  Dlouhodobě mě trápily problémy se zažíváním, nevolnosti, nafouklé břicho, únava. Napadlo mě, že problém bude v mém stravování. Mé problémy se zažíváním postupně ustoupily a kila šla krásně dolů.

  Přečíst celý příběh
 • Miroslava -4 kg

  Po asi půlročním pravidelném docházení k paní specialistce mně váha klesla o 10 kg. Cítím se teď ve skvělé formě, bez únavy a bolestí. Jdu příkladem i svým kolegyním z práce, které se nenuceně začaly zaobírat zdravějším životním stylem a postupně se zapojují.

  Přečíst celý příběh
 • Marcela -8 kg

  Svět zdraví jsem navštívila protože jsem byla poslední dobou bez energie, cítila jsem se stále unavená a chtěla jsem zhubnout alespoň 5 kg. Výživová poradkyně mi poradila abych začala více jíst. A opravdu s vyšším příjmem mi narůstala fyzická i psychická energie a přebytečná kila šla dolů.

  Přečíst celý příběh
 • Lucie -16 kg

  Najednou jsem zjistila, že je mi mnohem lépe, vše je optimističtější a že vše nevidím tak černě. Únava hned po měsíci zmizela, klouby s úbytkem váhy přestaly výrazně bolet a brzy se dostavily pozitivní reakce okolí. Díky těmto výsledkům Svět zdraví navštívili i známí, kteří pochopili, že nový život opravdu stojí za to.

  Přečíst celý příběh
 • Veronika -6 kg

  Za pět měsíců jsem shodila 5 kg tuku, cítím se mnohem lépe, zlepšila se mi pleť, přestaly mě bolet záda a hlavně zmizela ta šílená únava, která je u mámy dvou malých dětí dost na překážku.

  Přečíst celý příběh
 • Kateřina -22 kg

  Řekla jsem si, co můžu ztratit a tak jsem se objednala na první konzultaci. Za půl roku jsem se dostala z 87,5 na 64 kg. Konečně mám dost energie, ráda zase chodím ven a nemusím pořád řešit, že si nemám co obléknout, protože se do ničeho nevejdu.

  Přečíst celý příběh
 • Ludmila -4 kg

  Zde mi doporučili správné složení jídelníčku a mj. varovali i před tzv. „zdravými potravinami“, které však nejsou pro můj metabolický typ vhodné. To vše v kombinaci s pohybovými aktivitami během velmi krátké doby způsobilo, že ustoupila únava a 4 kilogramy. Dnes mám v pase 83 cm, přes boky 105 cm a oděvy o dvě velikosti menší.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit proti dlouhodobé únavě

 • Doporučení, co dělat pro snížení únavy a získání energie

 • Motivaci a návrh dalšího postupu

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, v jakém stavu je váš organismus

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány. Zvyšuje množství stresového hormonu kortizolu a snižuje množství endorfinů v krvi. Což může vést k únavě, apatii či pocitům slabosti.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste se dostali na optimální váhu.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů, včetně únavy a ztráty energie.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak se zbavit únavy a získat více energie.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby, které můžou vést k chronické únavě.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, díky kterému můžete získat zpět ztracenou energii a opět se cítit dobře ve svém těle.

Proti únavě bojujeme úpravou stravování

Po úvodní konzultaci se rozhodnete, jestli se do hledání ztracené energie pustíte sami, nebo se únavy zbavíte s naší pomocí.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala – v úvahu vezmeme váš životní styl i zdravotní stav.

Naučíme vás, jak získat energii z jídla

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru, k němu seznam potravin rozdělený na ty, po kterých budete plní energie, a ty, které vám ji naopak berou.

Pravidelně se budeme ptát, jak se cítíte a jak jste se vyspali. Společně najdeme stravovací režim, který vám bude vyhovovat a pomůže vám.

Budete plní síly

Až se za pár měsíců rozloučíme, současná únava bude jen mlhavou vzpomínkou. Sami už budete vědět, co vám dělá dobře a co ne – a nás už nebudete potřebovat.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Zjistíme, proč se cítíte unavení

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se v jídle dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste se znovu cítili plní energie.

Připravíme vám stravu na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Za vším je detailní metabolická diagnostika KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Máme tým zkušených expertů

Metodu metabolická diagnostika KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Sestavíme bojový plán proti únavě

Na základě diagnostiky KNT připravíme individuální výživový plán, který vám pomůže se co nejrychleji zbavit únavy a vyčerpání.

Vaše zdraví je pro nás zásadní

Únava může být způsobena různými faktory. Pokud během diagnostiky získáme jakékoli podezření na vážnější příčinu, kromě výživy vám doporučíme i návštěvu lékaře.

Pro dostatek energie se nemusíte přejídat

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že se nebudete přejídat, ale ani hladovět.

Respektujeme vaše názory

Únavu může způsobovat nevhodná strava stejně jako pracovní povinnosti. Ne všechny faktory je možné jen tak odstranit, proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Poradíme vám jak zajistit přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem živin. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky, budete lépe spát a snadněji se soustředíte.

Najdete ztracenou energii. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.