Zbavte se návalů horka a pocení

Komplikace spojené s hormonální nerovnováhou dokáže správná výživa minimalizovat.

Vhodný jídelníček pomůže vašemu tělu s návaly a pocením.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Jana -27 kg

  Bylo léto, teplo a mně začalo vadit to horko, často jsem měla takové zvláštní návaly, zvýšilo se pocení a já dostala strach. A v hlavě mi to začalo šrotovat. 

  Přečíst celý příběh
 • Anna -14 kg

  Nikdy jsem si váhu nijak zvlášť nehlídala, ale poslední dobou jsem se necítila ve své kůži. Cítila jsem se unavená, měla jsem návaly tepla. Navštívila jsem proto lékaře, který mi zjistil vysoký krevní tlak, cukrovku a dnu.

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -8 kg

  Na vysoké pracovní nasazení, věčnou únavu, stres a špatné stravování mé tělo odpovědělo obezitou, zhoršeným dýcháním a nadměrným pocením. Díky Světu zdraví a Marku Solničkovi jsem sebe samotného mnohem víc poznal, začal své tělo více vnímat a naučil se disciplíně. 

  Přečíst celý příběh
 • Anna -6 kg

  Začalo mě trápit zadýchávání se při větší fyzické zátěži, se kterým bylo spojeno pocení, které se projevovalo více s každým kilem navíc. S pomocí výživové poradkyně Kateřiny Herinkové se mi podařilo za 3 měsíce zhubnout 6 kg na váze a centrimetry přes obvody.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -20 kg

  Utvrdila jsem se, že zadýchávání, nepříjemné pocení a ztížené obouvání má svůj důvod. Za půl roku programu ve "Světě zdraví" jsem se naučila, jak mé tělo reaguje, jak jíst a hlavně pít. Program jsem končila s více kily dole, než-li bylo plánováno.

  Přečíst celý příběh
 • Hana -8 kg

  Moje práce je také o tom, že musím denně jezdit autem a tady nastal veliký problém, protože tou únavou se mi stále chtělo spát a bála jsem se abych za volantem neusnula. Také jsem se neúměrně potila. Stačilo třeba jen vytřít podlahu v bytě a už se ze mne pot jen řinul, činilo mi také  problém vyjít pár schodů.

  Přečíst celý příběh
 • Kamila -15 kg

  Čím dál více jsem na sobě cítila problémy při běžných činnostech  jako jsou: vyjít po schodech do 2. patra v paneláku, zavázat si tkaničky, nadměrné pocení apod. Bylo to mojí nadváhou. Po třech měsících jsem zhubla a hubnu dále.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, abyste se cítili lépe

 • Doporučení, co dělat pro vyrovnání hormonální hladiny

 • Motivaci a návrh dalšího postupu

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, v jakém stavu je váš organismus

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může způsobovat závažné zdravotní problémy.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste se dostali na optimální váhu.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Časté pocení a návaly vedou k dehydrataci organismu, která může stát za řadou zdravotních problémů a zároveň způsobovat další pocení a návaly. 

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak zmírnit pocení a návaly.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby, které můžou vést k pocení a návalům.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede ke zdravějšímu organismu a méně propocenému oblečení.

Zjistíme, co způsobuje vaše problémy

Po úvodní konzultaci se sami rozhodnete, jestli se s nepříjemnosti spojenými s návaly či pocením poperete sami, nebo využijete naši pomoc.

Zeptáme se vás na detaily vašeho životního stylu i na všechny léky, které berete. Provedeme diagnostiku na speciálním přístroji, zajistíme krevní rozbory i genetické vyšetření a najdeme možné příčiny návalů a pocení.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

Podle výsledků měření vám připravíme výživovou strategii na míru. Dostanete vzorový jídelníček i seznam potravin, které vám pomohou.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, a postupně najdeme takový stravovací režim, který vás bude bavit a dlouhodobě vás zbaví obtíží.

Po čase to zvládnete sami

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět správně jíst i bez naší pomoci. Sami už budete vědět, která jídla jsou pro vás nejlepší a která vás udrží v rovnováze a v kondici.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Jsme tady pro vás a vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Naší metodou je detailní metabolická diagnostika KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Máme tým zkušených expertů

Metodu metabolickou diagnostiku KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám, jaké potraviny vaše tělo potřebuje, jak si jídlo připravit a jak často jíst.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Tělo s rozkolísanou hladinou hormonů se zdravotních problémů zbavuje pomalu. Proto máme v nabídce i přírodní potravinové doplňky, které proces urychlují. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Zjistíme, jak vaše tělo vypadá uvnitř

Zvážíme vás na certifikovaném přístroji Tanita. Nebude to bolestivé ani nepříjemné a dozvíte se, kolik máte svalů a tělesného tuku a na kolik let se vaše tělo cítí.

Možná jste starší, než si myslíte

Pomocí přístroje Tanita zjistíme i váš metabolický věk – informaci, na kolik let se cítí váš organismus. Možná vám vaše životospráva zbytečně zkracuje život a je nejvyšší čas na změnu.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Pomůže vám zbavit se potíží a navíc i zhubnout.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.