Buďte štíhlá i v menopauze

Správná výživa vám pomůže zachovat si mladý vzhled a zůstat sama sebou.

S jídelníčkem na míru zůstanete štíhlá a fit bez ohledu na věk.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Jana -10 kg

  Za 3 měsíce, které základní program trval, jsem shodila 10 kilo (šla jsem do toho s tím, že když zhubnu 5 - 7 kg, budu spokojená). Svět zdraví vřele doporučuji všem, kteří mají chuť změnit způsob života a více dbát o svoje zdraví.

  Přečíst celý příběh
 • Lidmila -11 kg

  Produkt na ploché bříško, který jsem koupila na internetu mi nepomohl, tak jsme se obrátila na odborníky ve Světě zdraví Karviné. Osm kilogramů tuků které jsem shodila za půl roku se velmi pozitivně podepsal na mé vizáží a aktivním životě..

  Přečíst celý příběh
 • Renáta -12 kg

  Cítím se krásná, spokojená a už nikdy nechci jinak. V tomto životním stylu budu pokračovat a věřím, že ještě pár kilo půjde dolů. Nebojte se také začít.

  Přečíst celý příběh
 • Jaroslava -14 kg

  Po necelých čtyřech měsících s sebou nevláčím 14 kg, v pase mě ubylo 14 cm a moje postava je o tři konfekční čísla méně prostorově výrazná, to vše bez hladovění a týrání tělesné schránky ve fitcentru.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -9 kg

  Přidala jsem pohyb, jízdu na kole a cvičení pro Krotitelky kilogramů, což mi pomohlo shodit za tři měsíce neuvěřitelných 14,2 kg. Jsem na sebe pyšná, pořídila jsem si nový šatník, manžel a známí mě chválí, jak mně to sluší.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -22 kg

  Dnes po sedmi měsících jsem „ mladší " o 18 kg, zlepšil se mi zdravotní stav, dokážu si sama zavázat boty a do druhého patra si s radostí i vyběhnu.

  Přečíst celý příběh
 • Dana -5 kg

  Už po 2 měsících jsem zhubla 5 kg, svalová hmota mi nabývá, tuky pomalu mizí. Jsem opravdu nadšená ze svých výsledků a cítím se podstatně lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Kristýna -10 kg

  Nyní po 4 měsících mám o 10 kg méně a především výrazný úbytek tuku. V programu pokračuji dále. Mám celoživotní recept, jak jíst zdravě, kvalitně a chutně.

  Přečíst celý příběh
 • Miroslava -17 kg

  Cítím se skvěle, vrátilo se mi seběvědomí, upravil se i zdravotní stav, přestaly mě bolet kolena, klesl krevní tlak i cholesterol na normál, jsem veselá a těším se ze života a to díky vaši společnosti.

  Přečíst celý příběh
 • Jarmila -7 kg

  Na skoro konci 9. měsíce změny životního stylu, mám dole 12 kg a hlavně moje výsledné hodnoty u diabetologa jsou už půl roku, jako bych cukrovku neměla.

  Přečíst celý příběh
 • Milena -11 kg

  Spolupráce byla perfektní! Díky ní mám 10 kilo dole, v pase o 18 cm méně a přes boky o 10 cm. Hladinu cholesterolu na základě krevních testů mám také v normě.

  Přečíst celý příběh
 • Zdeňka -21 kg

  Od kamarádky jsem slyšela o jídelníčku na míru, zaujalo mě to a začala jsem shánět další informace. Po půl roce mám dole 20kg a je mi moc dobře, nejsem unavená a protivná sama sobě.

  Přečíst celý příběh
 • Anna -14 kg

  Nikdy jsem si váhu nijak zvlášť nehlídala, ale poslední dobou jsem se necítila ve své kůži. Cítila jsem se unavená, měla jsem návaly tepla. Navštívila jsem proto lékaře, který mi zjistil vysoký krevní tlak, cukrovku a dnu.

  Přečíst celý příběh
 • Ludmila -8 kg

  Jak šla kila dolů, získala jsem pozitivnější pohled na sebe i na svět a neopouštěla mne dobrá nálada. Nezhubla jsem až tak moc. Ze 78 kg na 70 kg, ale pro mě je to motivace dále na sobě pracovat.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -7 kg

  Nutno podotknout, že jsem se objednala až poté, co pobočku navštívily dvě mé kolegyně a já viděla, jaké měření absolvovaly a s jakými výsledky. Po třech měsících mám dole devět kilogramů tuku a deset centimetrů ubylo v pase.

  Přečíst celý příběh
 • Věra -5 kg

  Po 3 měsících jsem se zbavila 5 kg tuku, v pase mám o 10 cm méně a hlavně se mi snížil cholesterol, což považuji za důležitý zdravotní benefit.

  Přečíst celý příběh
 • Eva -15 kg

  Nyní vážím o 15 kg méně, ubrala jsem 17 cm v pase a 17 cm přes boky. Tělo se cítí na 38 let!

  Přečíst celý příběh
 • Jaroslava -13 kg

  Kila jdou kontinuálně dolů a navíc se mi upravil krevní tlak i cholesterol a nemusím již brát léky.

  Přečíst celý příběh
 • Zdeňka -11 kg

  Po půlroční práci se nějaké výsledky dostavily. Hmotnost se dostala na 70,9 kg, tělesný tuk se ze 40 % dostal na 33,4 %, mám v těle i více vody. Pochlubit se můžu zmenšením pasu o 19 cm a boků o 15 cm.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -7 kg

  Za 3 měsíce jsem zhubla o 7 kg, upravily se mi hodnoty v těle, přestala mě pálit žáha, upravil se cholesterol.

  Přečíst celý příběh
 • Ivana -12 kg

  Ale co mě nejvíc potěšilo, že se mi zmiňovaný cholesterol snížil na krásnou hodnotu, ze které byl potěšen i lékař, když jsem po třech měsících přišla na kontrolu.

  Přečíst celý příběh
 • Marcela -1 kg

  Po více jak 2 měsících se cítím daleko lépe. Nedokázala jsem shodit všechna kila navíc, ale můj tělesný tuk se přeměnil ve svalovou hmotu. A to si myslím zlepšilo i můj celkový stav.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s nutričním specialistou

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit po přechodu

 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici

 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při hubnutí a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubli.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po úvodní konzultaci se sama rozhodnete, jestli se o hubnutí pokusíte samostatně, nebo zhubnete s námi.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala – v úvahu vezmeme váš životní styl, věk i zdravotní stav.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin, které vašemu tělu vyhovují a pomáhají mu zůstat mladým.  

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který vás bude dlouhodobě bavit.

Těšte se na nový, štíhlý život

Až se za pár měsíců rozloučíme, optimální váhu si už zvládnete udržet i bez naší pomoci. Nejen že se budete cítit lépe a mladistvě, navíc se vyhnete případným zdravotním problémům ve vyšším věku. Novou etapu života si budete moct užít naplno.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Metodu vyvíjí tým zkušených expertů

Metodu metabolické diagnostiky KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin, které vašemu tělu vyhovují a pomáhají mu vyrovnat se se změnami. Poradíme vám, kdy jíst i jak jídla uvařit.

Hubnout neznamená hladovět

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jistá tím, že nebudete hladovět. Dost možná budete jíst víc jídla než kdykoli předtím – a přesto zhubnete.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich ty prvky a přístupy, které jsou nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

V přechodu nemusí být hubnutí tak rychlé, jak by mohlo. Proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky, které hubnutí pomáhají. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Zrychlíme váš metabolismus

S postupujícím věkem náš metabolismus zpomaluje a i štíhlí lidé, kteří s věkem nijak nezměnili svůj životní styl, začínají zvolna přibírat. I drobná změna skladby jídelníčku ale dokáže spalování znovu nastartovat.  

Oddálíte nástup stáří

S přechodem se mění hladiny hormonů v těle a to může způsobovat zvýšenou tvorbu vrásek a pigmentových skvrn. Vhodně zvolená strava může zlepšit pružnost pokožky a oddálit viditelné příznaky stárnutí.

Zjistíme, jak vaše tělo vypadá uvnitř

Zvážíme vás na certifikovaném přístroji Tanita. Nebude to bolestivé ani nepříjemné a dozvíte se,kolik máte svalů a tělesného tuku a na kolik let se vaše tělo cítí.

Správná výživa jako elixír mládí

Metabolický věk je číslo, které říká, na kolik let se cítí vaše tělo. Správná výživa váš metabolický věk sníží a rozdíl pozná nejen přístroj. Navzdory klimakteriu se budete cítit plná energie jako zamlada.

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste konečně zhubla – zdravě a bez jojo efektu.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky, nebudete mít hlad a pomůže vám zdravě a trvale zhubnout.

Zhubnete. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.