Zbavte se poporodních kil

Jídelníček na míru vám pomůže dostat se zpátky do formy a s lehkostí zvládat náročné povolání maminky.

Nezapomínejte na sebe – dopřejte si kvalitní výživu.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Barbora -13 kg

  Sestavený jídelníček mě na míru mi zcela vyhovuje a hlavně nemám hlad a chuť na sladké. Za 4 měsíce jsem zhubla 13 kg, má váha je 65 kg a jsem naprosto spokojená.

  Přečíst celý příběh
 • Petra -15 kg

  V současné době si kupuji oblečení velikosti 38 a rozhodně mi není těsné jako to na začátku mého rozhodnutí. Postupně jsem odbourala téměř tolik tuku, kolik váží můj prostřední syn, a sama vážím 60 kg.

  Přečíst celý příběh
 • Hana -22 kg

  Až teď si uvědomuji, kolik zdravotních i psychických problému s sebou nadváha nese. Přestala mě bolet záda, jsem v lepší fyzické kondici.

  Přečíst celý příběh
 • Kateřina -13 kg

  Manžel tomu z počátku nevěřil, považoval to za vyhozené peníze. Ale já jsem věděla, že nemám moc pevnou vůli a potřebuji hlídat. Sama bych to nedokázala.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -17 kg

  Díky těmto změnám a s podporou mojí konzultantky jsem na každé schůzce nejen hubla, ale i mládla a získávala větší sebevědomí. Po čtyřech měsících mám o 15 kg tuku méně.

  Přečíst celý příběh
 • Jitka -6 kg

  Na cvičení zatím totiž vzhledem k mateřským povinnostem nemám čas a navíc se moje zájmy ubírají trochu jiným směrem. Můj zdravotní stav se o hodně zlepšil, klouby přestaly bolet a cítím se skvěle.

  Přečíst celý příběh
 • Magdalena -17 kg

  Bylo fajn, že i přesto, že jsem ještě kojila svou dceru, tak jsem neměla hlad a také kojení bylo v pohodě. Hubnutí jsem vzala poctivě a výsledky se dostavovaly na každé kontrole.

  Přečíst celý příběh
 • Dagmar -14 kg

  S každým kilem dolů jsem měla více energie, více radosti, více sebevědomí, více chuti zkusit něco nového. Na vaření a chystání jídla jsem se těšila, dopředu si plánovala, co dobrého si udělám a co nového vyzkouším.

  Přečíst celý příběh
 • Kateřina -16 kg

  Nyní v květnu, po cca půl roce dodržování rad, jídelníčku a cvičení, jsem na krásných 62 kg, ještě méně než před těhotenstvím.

  Přečíst celý příběh
 • Markéta -12 kg

  Za tři měsíce jsem dala dolů krásných 7 kg, jedla jsem přitom mnohem více a tím se cítila i lépe. Jíme zdravě s rodinou nadále a cítíme se lépe. Určitě to byl dobrý krok kupředu.

  Přečíst celý příběh
 • Milena -11 kg

  Když mi byla udělána vstupní kontrola a já uviděla výsledek, prostě jsem do toho šla i s obavami, jestli to zvládnu. Teď mám 75 kg a s hubnutím nekončím. Cítím se skvěle.

  Přečíst celý příběh
 • Markéta -8 kg

  Co jsem se nazkoušela už v minulosti různých tabletek na hubnutí, koktejlů aj. Stálo to velké peníze a účinek byl nulový. Tohle už jsem nechtěla. Ve Světě Zdraví mě překvapil hodně milý a přátelský kolektiv, cítila jsem se tam velmi dobře.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici po porodu – na základě měření certifikovaným přístrojem pro použití ve zdravotnictví

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit pro správné poporodní hubnutí

 • Doporučení, co dělat pro lepší kondici i zdravotní stav

 • Návrh dalšího postupu a motivaci pro trvalé zhubnutí

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám po porodu nedaří zhubnout

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při hubnutí a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubla.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo po porodu cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak se nejlépe vrátíte na předporodní váhu nebo i nižší.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky. Upozorní vás na chyby, které můžou mít vliv i na kvalitu výživu miminka, pokud ještě kojíte.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po úvodní konzultaci se sama rozhodnete, jestli se o poporodní hubnutí pokusíte samostatně, nebo zhubnete s námi.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala. Nezapomeneme na váš životní styl, kojení a zotavování po císařském řezu. Zohledníme i náročnou péči o rodinu.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin, které vašemu tělu nejlépe vyhovují. Zároveň zvážíme i případné alergie vašeho miminka.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který bude bavit vás i vaši rodinu.

Nový štíhlý život zvládnete i bez naší pomoci

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete už sama vědět, co vaše tělo potřebuje. S novými návyky si váhu udržíte, a kdybyste se rozhodla pro další dítě, bude snadné dostat se do kondice po dalším porodu.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Metodu vyvíjí tým zkušených expertů

Metodu metabolické diagnostiky KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin, které vyhovují vašemu tělu i případným speciálním potřebám miminka. Poradíme vám, kdy jíst i jak jídla uvařit tak, aby byla spokojená celá rodina.  

Hubnout neznamená hladovět

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jistá tím, že nebudete hladovět. Dost možná budete jíst víc jídla, než kdykoli předtím – a přesto zhubnete.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich ty prvky a přístupy, které jsou nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste konečně zhubla – zdravě, bez jojo efektu a s ohledem na výživu miminka.

Neuspěcháme to

Jsme zastánci přirozených změn. Vaše tělo se na porod připravovalo celé měsíce, den za dnem. Možná se vám průběžně měnily i chutě a výživové potřeby. Postupnými kroky se dostanete zpátky do formy – možná i lepší, než jste měla před dětmi.

Pohyb není nezbytný

Hubnutí podle KNT není založeno na usilovném cvičení. Pohyb hubnutí urychlí, není ale nezbytný. Proto můžete hubnout i tehdy, když vám na sport nezbývá čas nebo se zotavujete z poporodních komplikací.

Jste úžasná

Je těžké udržet si sebejistotu i ve chvílích, kdy miminko špatně spí, partner je nervózní a i tělo vypadá jinak než dříve. Správné jídlo vám dodá energii na zvládání každodenního zápřahu – a spolu s tím i sebevědomí a sílu.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Jídlo vám pomůže zdravě a trvale zhubnout a zároveň zvládat náročnou péči o dítě.

Zhubnete. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.