Snižte rizika spojená s cukrovkou

Naučíme vás, jak se správnou stravou vyhnout vážným komplikacím spojeným s diabetem II. typu.

Jídelníček na míru vám pomůže žít i s cukrovkou kvalitní život.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Lenka -9 kg

  Pro mne, jakožto diabetika  byly rovněž důležité informace a vysvětlení tzv. GI-glykemického indexu potravin. Objevila jsem nové potraviny, které jsou chutné.

  Přečíst celý příběh
 • František -10 kg

  Po půl roce jsem zhubl 10 kg bez hladu nebo nějakého pocitu trpění. Po několika letech jsem měl glykémii na lačno 5,3, tudíž v normě.

  Přečíst celý příběh
 • Jarmila -7 kg

  Na skoro konci 9. měsíce změny životního stylu, mám dole 12 kg a hlavně moje výsledné hodnoty u diabetologa jsou už půl roku, jako bych cukrovku neměla.

  Přečíst celý příběh
 • Vladislav -20 kg

  V rámci svých návštěv ve Světě zdraví se mi podařilo zhubnout 20 kg (16 cm v pase a 9 cm přes boky) a nejen to. Hladina mého cukru v krvi se dostala zcela do normálu. Nemám ani léky.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -15 kg

  A světe div se, ono to jde! 15 kg dole, cukrovka i vysoký tlak v normě, metabolický věk odpovídá mému věku a hlavně já se cítím úžasně.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -30 kg

  Začal jsem si více důvěřovat, cítím se lépe jak po stránce zdravotní, tak i psychické, vytratila se permanentní  únava. Ale hlavně glykémie je v normě a o hypertenzi vůbec nic nevím. Jsem bez léků. 

  Přečíst celý příběh
 • Simona -40 kg

  Přestala jsem užívat léky na cukrovku a cítím se vitální a plná energie. A jsem pevně rozhodnuta s jídelníčkem, který mám, nadále fungovat bez problémů. Už si umím i sama vymyslet nové recepty a jsem spokojená.

  Přečíst celý příběh
 • Zdeněk -13 kg

  Žádné hladovění, ale pravidelný příjem kvalitní a vyvážené stravy přinesl výsledky. Po půl roce jsem shodil 12,5 kilo a také se mi výrazně zlepšily hodnoty krevního obrazu.

  Přečíst celý příběh
 • Marta -4 kg

  Můj stav cukrovky se výrazně zlepšil a dokonce beru méně prášků. V současné době mám hodnoty glykemie v kapilární krvi nalačno 5,1 mmol/l a 2hod. po jídle 8,4mmol/l ( předtím nalačno 7,5mmol/l a po jídle 11,7 mmol/l.

  Přečíst celý příběh
 • Alena -13 kg

  Za tři měsíce se mi podařilo zhubnout o 14 kilogramů, cukr si držím v normě a začala jsem opět pomalu cvičit. A hlavně, cítím se skvěle. Naučila jsem se správně jíst a také pít.

  Přečíst celý příběh
 • František -15 kg

  Cítím se jako jiný člověk, lépe se mi chodí, dýchá, nebolí mne nohy, dokonce mi poklesla cukrovka a upravil se mi do té doby vysoký krevní tlak.

  Přečíst celý příběh
 • Marcela -18 kg

  Před několika lety mi diagnostikovali cukrovku II.typu, vysoký tlak, tuky a cholesterol. Dostala jsem nůž na krk. Buď zhubnu nebo léky a lékaře.

  Přečíst celý příběh
 • Božena -14 kg

  Nebylo to „zadarmo“ jako u lékaře na pojišťovnu, ale šla jsem do toho, protože diabetický jídelníček přestal fungovat a dnes po půl roce toho ani trochu nelituji.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby vám bylo lépe

 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav

 • Návrh dalšího postupu

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, v jakém stavu je váš organismus

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a mimo jiné zvyšuje riziko diabetu II. typu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste se dostali na optimální váhu.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak k cukrovce nejlépe přistupovat a snížit její dopady.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby, které můžou vést k inzulinové rezistenci.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, který vám a vašemu tělu uleví.

Zjistíme, co způsobuje vaše problémy

Po úvodní konzultaci se sami rozhodnete, jestli se problémům spojeným s cukrovkou zkusíte vyhnout sami, nebo se svěříte do naší péče.

Zeptáme se vás na detaily vašeho životního stylu i všechny léky, které berete. Provedeme diagnostiku na speciálním přístroji, zajistíme krevní rozbory i genetické vyšetření a najdeme možné příčiny vašeho diabetu.  

Naučíme vás, jak správně a zdravě jíst

Podle výsledků vám připravíme výživovou strategii na míru. Dostanete vzorový jídelníček i seznam potravin, které vám pomohou a sníží rizika spojená s nemocí.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, a postupně najdeme takový stravovací režim, který vás bude bavit.

Cukrovku udržíte v šachu

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět správně jíst i bez naší pomoci. Budete se cítit lépe, zlepšíte si prokrvení končetin, díky novým stravovacím návykům se možná zbavíte i části léků.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Naší metodou je detailní metabolická diagnostika KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Máme tým zkušených expertů

Metodu metabolickou diagnostiku KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám, jaké potraviny vaše tělo potřebuje, jak si jídlo připravit a jak často jíst.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Dlouhodobě podvyživené tělo se zdravotních problémů zbavuje pomalu. Proto máme v nabídce i přírodní potravinové doplňky, které proces urychlují. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Pomůže vám zbavit se potíží a navíc i zhubnout.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.