Zhubněte zdravě a bez jojo efektu

Pomůžeme vám zdravě zhubnout a váhu si trvale udržet. Sestavíme vám jídelníček, s kterým se dostanete do formy.

S jídelníčkem na míru zhubnete přirozeně a trvale.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Monika -18 kg

  Do Světa zdraví chodím půl roku a nyní jsem o 18 kilo lehčí. Ale hlavně se cítím moc dobře. Nejsem unavená, nohy mi přestaly otékat, nezadýchávám se. Mám teď spoustu energie a myslím, že je to i na mě vidět.

  Přečíst celý příběh
 • Robert -28 kg

  První krok ke změně mého životního stylu učinila moje žena na základě vyplnění vašeho dotazníku a jeho odeslání. Zbytek byl již jen a jen na mě.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -10 kg

  Za 3 měsíce, které základní program trval, jsem shodila 10 kilo (šla jsem do toho s tím, že když zhubnu 5 - 7 kg, budu spokojená). Svět zdraví vřele doporučuji všem, kteří mají chuť změnit způsob života a více dbát o svoje zdraví.

  Přečíst celý příběh
 • Kateřina -27 kg

  Bez 25-ti kil je mi krásně a užívám si nemálo obdivů od jiných za to, co jsem dokázala. Především mě ale nyní hřeje ten krásný pocit ze sebe samé.

  Přečíst celý příběh
 • Kateřina -13 kg

  Manžel tomu z počátku nevěřil, považoval to za vyhozené peníze. Ale já jsem věděla, že nemám moc pevnou vůli a potřebuji hlídat. Sama bych to nedokázala.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -8 kg

  Změna stravovacích návyků nebyla nijak radikální, ale pozvolná, aby mi vyhovovala. Ověřil jsem si, že hubnutí nesmí být založeno na odříkání a hladovění.

  Přečíst celý příběh
 • Markéta -14 kg

  Můj životní styl se změnil, začala jsem pravidelně jíst, byla jsem plná energie a měla jsem radost, že tolik jím a přitom hubnu. Do svatby jsem shodila 12kg. V pase mi ubylo 14 cm a přes boky 10 cm.

  Přečíst celý příběh
 • Josef -11 kg

  Už po 14 dnech byl vidět patrný úbytek, který se po 3 měsících, zastavil na váze 81 kg, s tím, že ještě není konečný. Za tu dobu jsem se naučil správně jíst, hlavně co a kdy a dál to šlo už téměř samo.

  Přečíst celý příběh
 • Zdeňka -8 kg

  Jde hlavně o změnu životního stylu. Moc mi pomohly každotýdenní kontroly a konzultace. Zlepšil se i můj zdravotní stav. Spousta lidí tvrdí, že jíst zdravě je finančně náročné. Opravdu to není pravda. Zdravě jíst se dá i levně.

  Přečíst celý příběh
 • Zdeněk -10 kg

  Za tři měsíce jsem zhubl pravidelností ve stravě a nikoliv hladověním 11 kg. Dozvěděl jsem se také něco o svém těle. Jak přispět k urychlení a správnému fungování metabolismu. Přístup celého personálu byl příkladný v péči o zákazníka.

  Přečíst celý příběh
 • Lenka -16 kg

  Od první návštěvy mám 16 kilo dole. Takhle šťastná a spokojená jsem snad ještě nikdy nebyla.

  Přečíst celý příběh
 • Lidmila -11 kg

  Produkt na ploché bříško, který jsem koupila na internetu mi nepomohl, tak jsme se obrátila na odborníky ve Světě zdraví Karviné. Osm kilogramů tuků které jsem shodila za půl roku se velmi pozitivně podepsal na mé vizáží a aktivním životě..

  Přečíst celý příběh
 • Petr -25 kg

  Zhubnul jsem za tu dobu 25 kg. Na ulici mě mí známi, kteří mě delší dobu neviděli, nepoznávají a pak žasnou, když jim dojde s kým mají tu čest.

  Přečíst celý příběh
 • Ivana -11 kg

  Děkuji Světu zdraví za omládnutí mého těla, zmizení tuků z cév a náběhu na nemoc DNA a také za 9,5kg, o které jsem s radostí přišla :-).

  Přečíst celý příběh
 • Petr -16 kg

  Začal jsem se stravovat pod dohledem odborné poradkyně Markéty Hytmanové dle vytvořeného jídelníčku a výsledky se dostavily během pár dnů. Teď je polovina října a mám o 16 kg méně. Cítím se skvěle, ale bez odborné pomoci bych to určitě nedokázal.

  Přečíst celý příběh

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s nutričním specialistou

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici - na základě měření přístrojem certifikovaným pro užití ve zdravotnictví

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby šla vaše váha dolů

 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici

 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při hubnutí a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubli.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po první konzultaci se sami rozhodnete, jestli se o hubnutí pokusíte sami, nebo zhubnete s námi, v souladu se svým metabolickým typem.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala – v úvahu vezmeme váš životní styl i zdravotní stav.

Naučíme vás, jak správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin rozdělený na ty, po kterých budete štíhlí a ty, po kterých přiberete.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který vás bude bavit.

Nový štíhlý život i bez naší pomoci

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět jíst tak, že si optimální váhu udržíte navždy.

Obávaný jojo efekt nepřijde a před vámi bude nový, štíhlý život.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Metodu vyvíjí tým zkušených expertů

Metodu metabolické diagnostiky KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám správné stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin, které vašemu tělu vyhovují a pomáhají mu ke štíhlosti. Poradíme vám, kdy jíst i jak jídla uvařit.

Hubnout neznamená hladovět

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že nebudete hladovět. Dost možná budete jíst víc jídla, než kdykoli předtím – a přesto zhubnete.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Se zdravotními problémy nemusí být hubnutí tak rychlé, jak by mohlo. Proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky, které hubnutí pomáhají. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Zjistíme, jak vaše tělo vypadá uvnitř

Zvážíme vás na certifikovaném přístroji Tanita. Nebude to bolestivé ani nepříjemné a dozvíte se, kolik máte svalů a tělesného tuku a na kolik let se vaše tělo cítí.

Odhalíme nebezpečný tuk mezi vašimi orgány

Viscerální tuk není vidět a když je ho více, může způsobovat závažná onemocnění. Zjistíme, jestli vás neohrožuje, a poradíme, jak snížit jeho množství.  

Možná jste starší, než si myslíte

Pomocí přístroje Tanita zjistíme i váš metabolický věk – informaci, na kolik let se cítí váš organismus. Možná vám vaše životospráva zbytečně zkracuje život a je nejvyšší čas na změnu.

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste konečně zhubli – zdravě a bez jojo efektu.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky, nebudete mít hlad a pomůže vám zdravě a trvale zhubnout.

Zhubnete. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Trápí vás jiný problém?